Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aprilia sr70r  (Posjeta: 30208 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #100 : 24 Studeni, 2009, 19:28:35 »
ok nemoj se srdit..u redu je cijena ako imas lamelice

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #101 : 24 Studeni, 2009, 19:32:14 »
ako je s lamelicama onda je 300kn :laughing7:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #102 : 25 Studeni, 2009, 15:01:06 »
usis potuprijo jos malo ugladit to i deklo sam izbusio, nabavio od stalkera jer izgleda sirovije nego obican dekl, jer stajling motora bude na neku army shemu pa da se sve to uklapa.. budete vidili.  :laughing7:




i deklo treba jos malo potuprijat da bude fino jer nije bas precizno sjeceno, oslajfat i u crno.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #103 : 25 Studeni, 2009, 15:14:42 »
usis je dobar al ovo deklo od stalkera mi je odvratno  :icon_biggrin:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #104 : 25 Studeni, 2009, 15:21:08 »
imam i obicno, kad ga sklopim budem vidio koje se bolje uklapa u cijelinu.  :happy6:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #105 : 25 Studeni, 2009, 16:06:46 »
ja sam nesto slicno planirao napraviti, samo me zanima dal ce onda biti bucniji, pretopstavljam da hoce..mislim na deklo
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #106 : 25 Studeni, 2009, 16:12:15 »
to je plus onda.. bar ces bolje cut dal ti koji lezaj zuji.  :laughing7:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #107 : 25 Studeni, 2009, 18:59:51 »
nema sta zujat, promjenjen je lezaj kotaca i lezaj osovine kvacila.. a sta po kiši? remen pliva unutra  :laughing6: iako ja nemislim vozit po kiši..
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #108 : 25 Studeni, 2009, 19:05:36 »
bit ce i gljiva na ovom setupu tak da ne dolazi voznja po kisi u obzir.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #109 : 27 Studeni, 2009, 17:47:47 »
Meni se svida deklo, ali bit ce bolje kad stavis na skut i prefarbas! Samo dalje!  :icon_thumright:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #110 : 05 Ožujak, 2010, 13:38:47 »
evo napokon nabavio prirubnicu, jos lamelice cekam, al sve bi to bilo da neki clanovi nisu tako ne pouzdani, vec bi ja imao lamelice i prirubnicu i palila bi makinja.

evo slike, nista posebno al eto.  :laughing7:




inace prirubnica se ne cini losa. nadam se da tokom iduceg mjeseca bude vozio.  :glasses9:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #111 : 05 Ožujak, 2010, 13:50:44 »
extra,jesam ja corav ili je ovo dell 21?  ;D

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #112 : 05 Ožujak, 2010, 14:01:02 »
bit ce to bonbon :icon_thumright:

samo polako kolega i sve ce biti okej :)

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #113 : 05 Ožujak, 2010, 14:49:34 »
extra,jesam ja corav ili je ovo dell 21?  ;D
pa da, uzeo ga od vasso123 sa gljivom, imas na stranici prije.  :icon_thumright:
malo pre velik mozda za pro replicu, al bit ce ok dok ne uzmem jaci spuh i naturpijam kit.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #114 : 16 Lipanj, 2010, 22:27:20 »
kupio si gljivu novu, onako malo sminke, slaze mi se uz sic. :toothy3: mada se cini dosta propusnia ova e13 od s6, ipak je s6 double layer i tako.

ugl narucio sam leovince touring uz pomoc clana ChRiStIaN. clan zipst je obecao da ce mi poslat podlosku iza multivara od starog multivara koji je siri koliko smo uspostavili i skratim ga ja bez beda na 6mm. usput se zahvaljujem obojici na pomoci.  :icon_thumright:

znaci setup ce bit

mhr replica kit
malossi hpc (reparirana, tp klipnjaca)
dell 21phbg (malo velik za ovakav spuh, al razmisljao sma uzet 19, ali opet ono venturi manji za 2mm nemoze toliko znacit)
leovince touring.

nakon mozganja i razmisljanja sam odlucio da cu slozit neki longlife skuter (ja se nadam) jer prelazim velike turaze i volim tih brz skuter.  :glasses9:
trazio sam ali nemogu nac temu od 3alfe3, htjedoh kopirat setup prijenosa, ali nema teme vise. ili je ne mogu nac.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #115 : 17 Lipanj, 2010, 12:22:50 »
I ako mod moze premjestit u garazu temu i usput izbrisat ovaj post!
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #116 : 02 Srpanj, 2010, 14:23:19 »
danas preuzeo spuh na posti,jos jednom havla kristianu koji mi je izasao u susret.  :icon_thumright:
dojam spuha prva liga, cvrst nosac, spuh sam od sebe cvrsto gradjen.. vidi se da leovince ipak drzi kvalitetu, te zapakiran kartonom maksimalno, dok je s6 bio sam uguran u kutiju bilo kako. s njim dobio naljku leovince scoot koja je odmah posluzila da skrije ogrebotinu  :glasses9: valjcice 16x13  :icon_scratch: crvene oprugice i uputstva. juce rkupio ulje antifriz te diht masu tako da sam danas mogao slozit getribu natrag, hvala lagerosu koji mi je nabavio semering lezaja kotaca kojeg sam dugo trazio, na slici je jos e13 koju sam povise spomenuo. par slika.  :laughing7:

trebam jos podlosku iza multivara zbavit, koju mi je rekao da ce mi donirat zipst, no eto jos nista od njega, tako da cu morat otic do tokara. najvjerovatnije od yss kupim amotizer posto mi je ovaj stari kriv od voznje na zadnjem. to bi bilo onda to sto je potrebno da bude u voznom stanju.  :toothy3:

par slika.




 :toothy3:
« Zadnja izmjena: 04 Srpanj, 2010, 04:07:20 giannelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #117 : 02 Srpanj, 2010, 14:28:08 »
aaaaaaaaaaa,j..enica skuter,polako slazi,bez fusanja  :icon_thumright:

pitaj alfu az setup :icon_thumright:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #118 : 07 Srpanj, 2010, 00:08:56 »
danas se malo radilo   :laughing7:

spojio stejdz čuke, odzracio kocnicu, izvadio blokadu iz spuh ai montirao te prespojio uljnu da vrti u krug, taman mi je visak crijeva od ulja posluzilo za karb dovod gorivva, jer je pre kratko crijevo bilo od serijskog posto je sad 45 prirubnica. zipst mi daas javio da mu se podloska varia vratila tako da se ispricavam, sto sam mislio da je zaboravio na to, sve 5.  :icon_thumright:



za pocetak spojio sve da vidim jel radi, minus spojio na prekidac i uglavio u volan.

kabel za okr. od bobine do volana sve ispod plastika, kao tvornica  :glasses9:

sv eposlozeno ispod, u vrecici je 9v baterija i prikljucak za bat s čuke, u kesi je da s ene smoci posto zna doprijet kisa tu.

gotov proizvod.



Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #119 : 07 Srpanj, 2010, 00:15:47 »
znači za spajanje obrtaljke ide - na kontakt bravu i + na bobinu i to je to?
lovac u mutnom team