Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner vx200-r  (Posjeta: 30221 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #60 : 05 Travanj, 2009, 16:13:29 »
a jebiga, kad nikad para za nove...taman skupim pa popijem...  ;D

ali sad moram obavezno mijenjat, nije vrijedno da zbog 600 kn spucam motor... :angry7:
4t

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #61 : 17 Travanj, 2009, 16:08:36 »
evo da izvjestim sta se radilo...
Napravljen novi undertrail i pofarban u crno... Ponovno ofarbanje suste amortizera (majku im j****, tako sam se najebao dok sam skinuo onu farbu dolje!  :sad3: ) i napravljen sistem za tablicu, ispod na udner stavljen onaj mehanizam za otvaranje na pritisak... Napoko narucene gume, popio ih vec jedno 4 puta  ;D
ovako sa crnim je meni puno ljepse...










Dvije pile!  8)





adio!
4t

Offline alfist159

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 766
  • Spol: Muški
  • Honda Helix
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Honda Helix CN250
  • Moja Kaciga: Zaštitna
  • MojSetup: Bude...
  • MojSpuh: Sadomazođubrilović
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #62 : 17 Travanj, 2009, 17:32:17 »
Tablicu skidaj doli da ti pandur ne vidi da si je sika! Ako ti napiše kaznu za to ideš na sud, možeš čak i u zatvoru završiti! Ujac mi bija 2 godine na uvjetnoj radi toga! Ne šalim se... :nono:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #63 : 17 Travanj, 2009, 17:35:20 »
ovo je prvi rep na runneru da mi se svidja... svaka cast... :headbang:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Utroba-FX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: kariola
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #64 : 17 Travanj, 2009, 17:47:52 »
onda ko koga pere ti SPa ili on tebe????

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #65 : 17 Travanj, 2009, 18:59:22 »
Tablicu skidaj doli da ti pandur ne vidi da si je sika! Ako ti napiše kaznu za to ideš na sud, možeš čak i u zatvoru završiti! Ujac mi bija 2 godine na uvjetnoj radi toga! Ne šalim se... :nono:
ma ovi panduri na rabu ne seru, ali da mi to netko napise brate pljunuo bi ga, pa svaki RR motor ima sicenu tablicu i pod rep... kad dode tehnicki cu novu uzet...
4t

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #66 : 17 Travanj, 2009, 19:21:12 »
zakaj imas up-side-down napred

Offline VXR_deda

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • VXR u srcu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: SP180 / Suzuki Swift
  • MojSetup: o.O
  • MojSpuh: serijalović
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #67 : 17 Travanj, 2009, 23:11:04 »
To je i meni odma upalo u oko, ko' da je majicu od mlađeg brata obuka. :)
Inače, simpatičan Runner, iako bi rađe skočija na onoga SPa kraj njega.

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #68 : 17 Travanj, 2009, 23:29:00 »
puno je lipše sad bez vizira,retrovizora i s crnim undertailom, sad je to drugi  skuter. a gljiva mi bode oči, da je obojaš u mat crno ili nešto jer ona mi kvari dojam  :icon_scratch:
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline Utroba-FX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: kariola
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #69 : 17 Travanj, 2009, 23:38:02 »
pocela se gulit boja sa hrapavih..aha...i sta je ovi sa SPom tia imat MALOSSI vilice al su mu bile preskupe pa je ove samo opitura...i nisi mi odg ko koga pere.. :nono:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #70 : 18 Travanj, 2009, 11:25:00 »
pocela se gulit boja sa hrapavih..aha...i sta je ovi sa SPom tia imat MALOSSI vilice al su mu bile preskupe pa je ove samo opitura...i nisi mi odg ko koga pere.. :nono:
ma di ti vidis da se guli boja? ako mislis na ono izmedu nogu, nije prhla nego taj komadic fali, puknuo prilikom pripreme plastika...ne guli se ni na jednom mjestu. A farban je motor za 500 kn...a boja ima vise od 4 godine, kad je perla kod nas bila potupna nepoznanica... i jos radeno doma u garazi!. Hrapave su odlicno napravljene, bitna je priprema i da se baci onaj temelj...ja ih savinem koliko oces nigdje nije prhla farba... stvarno je kvalitetno raden posao...
a ovo za pranje ako te interesira, idemo isto, malo meni jaci sut, ali ovaj sp je daleko od serijskog ima gore stvari za koje ti nikad nisi cuo, tipa struje kemijanje... on meni u krajnjoj pobjegne jer nema blokade, vrti se koliko oce...
a ovo za vilice, bile preskupe...a cuj kad sam sljakas da si kupis motor, i benzina ti je skupa, ali zato ima jebene kocnice SP.... :headbang:
ugl sredi ti sp-a priblizno ovome, da bude pic mic, bez crtice pa onda budi ovako bahat, jer decko ciji je sp je prosao i sredio motora koliko ih ti nisi vidio...smiri tenzije. :)

@ostali... jbg serijske su se malo iskrivile... nemam para da promjenim, volim pit!  ;D trebalo bi sad na ljeto kad se radi, i bude para...

i da da malo bolje pogledas bi vidio da nisu stapovi farbani, nego potpuno drugi postupak...matiranje
« Zadnja izmjena: 18 Travanj, 2009, 11:34:31 marko209vx »
4t

Offline 180RunNeR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
  • mader fucker
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novalja
  • Moj Skuter: Gilera RunNeR 180 SP
  • Moja Kaciga: imam 2
  • MojSetup: tunned by gokiSP
  • MojSpuh: origigi majkemi
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #71 : 18 Travanj, 2009, 12:46:11 »
Marko,motor je prejeben.....lipše mi je sa ovim underom......a što se tiče ferovog sp-a.....to je mila majka naspram svima ostalima..... :headbang: :headbang:
kad ti dodje policajac ajde mali daj vozacku, reci mu frizider, i on ce pitat kakav frizider, ti mu kazi kakva vozacka :dontknow:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #72 : 18 Travanj, 2009, 14:51:03 »
Marko,motor je prejeben.....lipše mi je sa ovim underom......a što se tiče ferovog sp-a.....to je mila majka naspram svima ostalima..... :headbang: :headbang:
upravo to... a jebiga svatko ima svoje misljenje... :toothy11:
4t

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #73 : 18 Travanj, 2009, 14:53:17 »
taj sp je taka krama, uzas! , vidi te vile koja smijurija , nije tip ima novaca za f 36, pa je pitura  issssssssssssssssss  (mos mislit komentara gore  :laughing7:)
@cone: mici tu tablicu kak je bila ili ak bas oces nazad na original mjesto ovo je  :confused5:
           peri to , lickaj  :toothy12:
           bocnu malo prebrisat wdom, nije imala truna hrde kad je od mene otisa   :'(
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #74 : 18 Travanj, 2009, 14:58:18 »
taj sp je taka krama, uzas! , vidi te vile koja smijurija , nije tip ima novaca za f 36, pa je pitura  issssssssssssssssss  (mos mislit komentara gore  :laughing7:)
@cone: mici tu tablicu kak je bila ili ak bas oces nazad na original mjesto ovo je  :confused5:
           peri to , lickaj  :toothy12:
           bocnu malo prebrisat wdom, nije imala truna hrde kad je od mene otisa   :'(
ovo je bio tvoj sp, je tako?
upravo to ja ga nagovaram da napravi look kakav je bio kad je dosao na rab... Bez retrovizora itd... tablica dolje...
da stvarno si los, nisi kupio f36 pa ides farbat seljacino... ;D, salim se...
4t

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #75 : 18 Travanj, 2009, 15:07:46 »
je, bia je moj  :toothy9: i samoooo mojjjjj  :laughing7: :laughing7:
 moram priznati da se nakratko poradujem svaki puta kad ga vidim na slikama! ali samo NAKRATKO!
Joka radi, i ima svoje primanje pa sam mislio da ce se ipak za njega bolje brinuti ( ako sam ja mogao kao studos, ziher moze i on!), koliko vidim sve je na svom mjestu bas kako sam ja napravio, osim te tablice  ::)
znam x sitnarija koje mogu an tom motoru biti bolje nego sada, ali nije vise vrijeme da se ja za njega brinem  :hello:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #76 : 18 Travanj, 2009, 15:14:15 »
je, bia je moj  :toothy9: i samoooo mojjjjj  :laughing7: :laughing7:
 moram priznati da se nakratko poradujem svaki puta kad ga vidim na slikama! ali samo NAKRATKO!
Joka radi, i ima svoje primanje pa sam mislio da ce se ipak za njega bolje brinuti ( ako sam ja mogao kao studos, ziher moze i on!), koliko vidim sve je na svom mjestu bas kako sam ja napravio, osim te tablice  ::)
znam x sitnarija koje mogu an tom motoru biti bolje nego sada, ali nije vise vrijeme da se ja za njega brinem  :hello:
a jebiga...dobar je sp, naspram krama kakvih ima na cesti..
ali moram priznat da si mamlaz, ides piturat stapove haha a ne uzet f36, cijena ista, sta je to za studosa...  :laughing6: :laughing6:
4t

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #77 : 18 Travanj, 2009, 15:19:46 »
pa sad kad se podsjetim, bas sam bio mamlaz! Mora da sam bia skrt, pa nisam dao za vile  :dontknow: :dontknow:  ili sam stedia da se preselim i studiran u splitu  :toothy9: :toothy9: :toothy9:   .............i na kraju nit vila nit splita, pa di je taj novac?  :drunken_smilie:  Utroba, sta ti kazes? :icon_scratch:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #78 : 18 Travanj, 2009, 15:24:44 »
pa sad kad se podsjetim, bas sam bio mamlaz! Mora da sam bia skrt, pa nisam dao za vile  :dontknow: :dontknow:  ili sam stedia da se preselim i studiran u splitu  :toothy9: :toothy9: :toothy9:   .............i na kraju nit vila nit splita, pa di je taj novac?  :drunken_smilie:  Utroba, sta ti kazes? :icon_scratch:
tvoje vilice koo i moje, u jetri zavrsile...hahah :toothy9:
4t

Offline Utroba-FX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: kariola
Odg: Gilera Runner vx200-r
« Odgovori #79 : 18 Travanj, 2009, 22:34:55 »
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX edit by Eladio...ja sam se sprda za vilice...samo ste vi malo glupasti pa nekuzite...
i kralju moj ovih 5 motora sta sam ima,sam za svaki da sam svoje novce..niti su mi mama ni tata dali...
Sta si mozda ljut sta ti nisam napisa ajme motor ti je najbolji nikad nisam vidia boljega...je motor je lip sta je je,nemogu rec da nije...
a stvarno si faca kralju moj.... :sad1:


« Zadnja izmjena: 19 Travanj, 2009, 11:03:16 eladio »