Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox setup  (Posjeta: 688 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline civro

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 316
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aerox 70,zrx1200r
  • Moja Kaciga: ls2,suomy,airoh
  • MojSetup: Trophy 17.5 polini vario
  • MojSpuh: Nardo
Aerox setup
« : 04 Kolovoz, 2017, 11:25:57 »
Znaci ovako..imam na aeroxu sljedece bitno i nebitno

CM radilica,17.5karb,polini sport kit,nardo,polini speedcontrol,4.7gr roline,dayco remen..neko serijsko kvacilio sa crvenom sustom i crveenim susticama.....e sad ovako kad sam kupio motor iso je na regu i na valjcima je vrtio 120..kad sam se vozio snjim samnom je iso 105 110..ovisno kako kad tada je bio gore malossi kevlara....i samo odjednom na 60 na 70kmh bi izgubio snagu i vukao bi se..uzbrdo jos gore....stavio sam dayco remen..motor je letio i nie bilo te rupe na ubrzanju...sad se opet ista stvar desava...jel moguce da me zajebava mozda casica karba pusta..provrtio navoj stego sam samo vezicom jednu stranu pa kapa tu i tamo...kvacilo neznam od cega je 107mm je kao i zvono ali kad stegnem sve ima lufta znaci kvacilo doslovno moze 3 4mm izlazi i ulazit u zvono...sad kad je vruce to je jos gore...

Probavo sam roline 3.5 3.7 4.5 5.0 5.5 i nista...vecina njih kaze da nardo trazi okretaje i da bi trebao kao imat 3 i nes gr....a sa 3 i nes grama mi se samo prevrtava ko da ce se raspast i kasnije neide  ???
Gone But Not Forgotten
         Aerox 70cc,SR 125,SP 180,RS 125,Aerox Team t6