Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Karburator  (Posjeta: 755 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tarik.ustovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: 661
  • MojSpuh: je zahrdjao
Karburator
« : 13 Svibanj, 2015, 23:01:29 »
Evo jedno brzo pitanje i treba mi hitno brz odgovor :D.Treba da kupim karburator jer mi je sad 70 cc skuter.I trazim ovako po internetu al se ne razumijem bas da li odgovara dellorto PHVA 17.5.

Offline fortumo33

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • Moja Kaciga: suomy
  • MojSetup: Malossi sport 70, Malossi multivar, Malossi Delta system...
  • MojSpuh: yasuni R
Odg: Karburator
« Odgovori #1 : 14 Svibanj, 2015, 07:24:26 »
Mozes ti staviti i karburator od yuge ali ti nista ne znaci, ako imas kit trazi pretezno 17,5 ili 19mm. Taj ce odgovarati uz odgovaracuje stelovanje, ne mozes samo tako staviti karburator i ocekivati da upali i da ga vozis!
Malossi sport ported, Delta, Multivar, Yasuni r, Malossi RHQ, Kevlar, NKG iridium, Pirelli Diablo.

Maximalna brzina GPS: 110

Offline tarik.ustovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: 661
  • MojSpuh: je zahrdjao
Odg: Karburator
« Odgovori #2 : 14 Svibanj, 2015, 09:17:23 »
Razumijem ja da se treba postimati itd.Nego pitao sam da li moze karburator skinut npr sa aeroxa,in nrg-a mislim da li svaki odgovara na sf-a.Usput ako neko ima da prodaje karb 17.5 a da je iz BiH nek se javi.

Offline Macak sf

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 659
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot sf2
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSetup: MHR replica
  • MojSpuh: Yasuni r
Odg: Karburator
« Odgovori #3 : 14 Svibanj, 2015, 09:25:48 »
Evo jedno brzo pitanje i treba mi hitno brz odgovor :D.Treba da kupim karburator jer mi je sad 70 cc skuter.I trazim ovako po internetu al se ne razumijem bas da li odgovara dellorto PHVA 17.5.

Mozes ti staviti i tog dellorta ali ti treba i posebni nastavak za spajanje na prirubnicu a onda ti nestane original filter ispred amortizera, a postoji ti i solucija sa piljenjem usiju na prirubnici i navlacenje gume preko nje jbg. igrancija a inace ima ti original dellorto 19-ca phbg as malossi pakiranje za pezolu samo sto kosta skoro ko i neki kit  :toothy11: a njega samo prisarafis na original prirubnicu i stane ti original filter ispred amortizera  kojeg ces morati malo preraditi..Postoje ti i  solucije sa stavljanjem druge prirubnice s6,bgm ali i one vode svaka svoju politiku, uglavnom tuning skuta jako skupa igrancija..