Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Alu podnice???  (Posjeta: 5254 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Neki_Lik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Gilera runner 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gileru runner 50
  • MojSetup: nemam
  • MojSpuh: Nemam
Alu podnice???
« : 15 Rujan, 2008, 21:31:38 »
Dajte mi recite di u gorici ima za kupit alu podnice mislim uzo bi si malo vise takve ploce i kolko otprilike kosta???ak neko zna

!!!LoL!!!

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #1 : 15 Rujan, 2008, 21:37:06 »
Već imaš sličnih ili istih tema, pogledaj u pevecu ili sličnom centru...

Offline DaBo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac- Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco S9RR 70
  • MojSetup: Airsal T6 70
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #2 : 16 Rujan, 2008, 09:35:06 »
Bauhaus  :icon_thumright:
.....:::::2fast4you:::::.....

Offline yakov

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb,sesvete
  • Moj Skuter: Baotian
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #3 : 16 Rujan, 2008, 11:45:11 »
imas u bauhausu za 51 kn ili vecu za 150kn
VLAST I POLICIJA- MITO I KORUPCIJA

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #4 : 23 Rujan, 2008, 00:11:15 »
da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje...

Jel zna itko dal u zg-u ima neka firma di bi mogao otići s mjerama (sa ili bez aluminija) da mi oni izrežu podnice?

Na scooter-attacku nema cijelih podnica za novi runner 50 nego nekakve kraće, a ja nemam opremu da sam to doma napravim...

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #5 : 23 Rujan, 2008, 00:40:41 »
da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje...

Jel zna itko dal u zg-u ima neka firma di bi mogao otići s mjerama (sa ili bez aluminija) da mi oni izrežu podnice?

Na scooter-attacku nema cijelih podnica za novi runner 50 nego nekakve kraće, a ja nemam opremu da sam to doma napravim...

pa odi na jankomir miša mu ljubim u bauhaus i kupi ploču za 50kn i reži sam, il nosi nekom da ti režu

Offline stupar

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • Scooter tuning is not a crime!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSetup: Nista
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #6 : 23 Rujan, 2008, 09:39:13 »
da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje...

Jel zna itko dal u zg-u ima neka firma di bi mogao otići s mjerama (sa ili bez aluminija) da mi oni izrežu podnice?

Na scooter-attacku nema cijelih podnica za novi runner 50 nego nekakve kraće, a ja nemam opremu da sam to doma napravim...

pa odi na jankomir miša mu ljubim u bauhaus i kupi ploču za 50kn i reži sam, il nosi nekom da ti režu

ne seri...vidis da je momak napisao da nema alata doma da sam uradi, a oce da mu po mjerama neka firma sreze...zast pises gluposti,ako znas napisi ako ne ugasi prozor i zdravo... j****u... sta moras odma nos dizat...

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #7 : 23 Rujan, 2008, 09:54:59 »
da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje...

Jel zna itko dal u zg-u ima neka firma di bi mogao otići s mjerama (sa ili bez aluminija) da mi oni izrežu podnice?

Na scooter-attacku nema cijelih podnica za novi runner 50 nego nekakve kraće, a ja nemam opremu da sam to doma napravim...

pa odi na jankomir miša mu ljubim u bauhaus i kupi ploču za 50kn i reži sam, il nosi nekom da ti režu

ne seri...vidis da je momak napisao da nema alata doma da sam uradi, a oce da mu po mjerama neka firma sreze...zast pises gluposti,ako znas napisi ako ne ugasi prozor i zdravo... *****u... sta moras odma nos dizat...

pa dobro, jes ti normalan, pogledaj zadnje kaj piše, da odnese nekom da mu odreže, to se odnosi i na neku FIRMU kako ti kažeš, debil

Offline DaBo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac- Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco S9RR 70
  • MojSetup: Airsal T6 70
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #8 : 23 Rujan, 2008, 10:03:43 »
Ajde mirr..šta se prepirete bzvz. Te podnice će ti izrezat samo neki frend il se dogovori s nekim sa foruma koje u blizini tebe, a ima volje i alat da ti to napravi. Teško da će ti netko to u nekoj firmi napravit.
.....:::::2fast4you:::::.....

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #9 : 23 Rujan, 2008, 10:33:26 »
Replcnt to što ti se povećao broj spermija u jaju pa te sad svrbi nemoj iskaljivati na meni. Ignoriraj mene i moje postove i ja ću napravit isto za tebe.

Inače lijepo sam napisao da nemam alat i pitao za firmu di bi to mogao odnijeti, a ovo u zagradi "sa ili bez aluminija" se odnosilo na to da ako treba ja cu kupiti aluminij i odnijeti njima...

Offline stupar

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • Scooter tuning is not a crime!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSetup: Nista
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #10 : 23 Rujan, 2008, 10:58:18 »
Replcnt to što ti se povećao broj spermija u jaju pa te sad svrbi nemoj iskaljivati na meni. Ignoriraj mene i moje postove i ja ću napravit isto za tebe.

Inače lijepo sam napisao da nemam alat i pitao za firmu di bi to mogao odnijeti, a ovo u zagradi "sa ili bez aluminija" se odnosilo na to da ako treba ja cu kupiti aluminij i odnijeti njima...

upravo tako replcnt,to ti i pokusavam reci ali dobro...sigurno je do spermica :D

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #11 : 23 Rujan, 2008, 11:01:22 »
a ja fino napiso da kupiš aluminij i odneseš nekom, zato jer sam vidio da nemaš alat, i neiskaljavam se ja, nego neki neznaju čitat šta piše pa samo seru poslije

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #12 : 23 Rujan, 2008, 11:53:40 »
Ajde mirr..šta se prepirete bzvz. Te podnice će ti izrezat samo neki frend il se dogovori s nekim sa foruma koje u blizini tebe, a ima volje i alat da ti to napravi. Teško da će ti netko to u nekoj firmi napravit.

A jbt. jaki alat ti treba za to.Pila za zeljezo ili fleksa za odrezat,obicna turpija za zeljezo ili brusilica za pobrusit na fino i to je to.

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #13 : 23 Rujan, 2008, 12:32:52 »
ja imam obicnu brusilicu na koju ide ploca, ubodnu pilu nemam...

nije problem meni to izrezat, nego mi je problem da to sve skup izgleda dobro... ne zelim radit nesto, a da na kraju zgleda loše

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #14 : 23 Rujan, 2008, 12:37:18 »
ja imam obicnu brusilicu na koju ide ploca, ubodnu pilu nemam...

nije problem meni to izrezat, nego mi je problem da to sve skup izgleda dobro... ne zelim radit nesto, a da na kraju zgleda loše

netreba ti ubodna pila.Kad odrezes otprilike na mjeru okolo naokolo pobrusis visak materijala na tu brusilicu koju imas i onda finisiras sa turpijom za zeljezo i smirglom.Ak se potrudis i odvojis dovoljno vremena ispast ce ti jako dobro.Ja potrosio na to oko 3 sata.

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #15 : 23 Rujan, 2008, 13:26:29 »
budem onda sam to radio...

kakav šmirgl bi bilo dobro kupit i jel ima išta jeftino za poliranje? (u bauhausu cu sve kupit)

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #16 : 28 Rujan, 2008, 13:30:18 »
izrezao sam danas na grubo aluminij, a kroz koji dan ću fino i obradit rubove...

Nego, dal da stavim te alu podnice preko ovih gumenih ili da gumene maknem? Gledao sam malo na bikepics i nema baš nešto ovih novih runnera sa alu podnicama, al naišao sam na ovog:
http://w3.bikepics.com/pics/2008%5C09%5C08%5Cbikepics-1411178-full.jpg

i čini mi se da je na tom runneru alu podnica preko orginal...

Offline Crni91

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 595
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
  • Moj Skuter: VX
  • Moja Kaciga: RSI
  • MojSetup: 209
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #17 : 28 Rujan, 2008, 14:07:49 »
...meni se cini da stavljaju preko gumenih... :icon_scratch:

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #18 : 28 Rujan, 2008, 14:38:10 »
ja sam gledao na scooter attacku i vidio da ima tih podnica tako da  :dontknow: :dontknow:

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Alu podnice???
« Odgovori #19 : 28 Rujan, 2008, 14:45:44 »
ima 2 vrste podnica:

- kratke koje imaju uzorak kakav bi ja htio, ali problem je kao što sam rekao... kratke su...
http://www.scooter-attack.com/shop/artikel.php?s=&artnr=ODF-036&modell=434&l=navigation

- duge koje zauzimaju sav prostor koji i treba, ali imaju rupe, a to mi se ne sviđa...
http://www.scooter-attack.com/shop/artikel.php?s=&artnr=L-BS309&modell=434&l=navigation