Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Phantom F12  (Posjeta: 342 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Xilence0

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Phantom F12
« : 11 Lipanj, 2014, 01:50:32 »
Pozdrav,

Prije par sati kupio sam skuter koji mi treba za posao. Radi se o malaguti phantom f12, uzeo sam ga za 3400, i mislim da sam napravio veliku pogrešku. Motor je prešao nevjerovatnih 63 000 kilometara, što ja znam je to da ima ZX od sportskih dijelova i to je to. Akumulator je prazan, sve ostalo je na prvi pogled ok, malo su plastike razdrmane i to je to što ja znam.

Čovjek od kojeg sam ga kupio ga je koristio do posla i nazad, motor fino ide. Nema nikakvih čudnih vibracija itd, od 0 do 50kmh ide za par sekundi, kasnije se vuče do 60kmh, a onda ga ispali i preko 100 kmh.

Zanima me jeli netko voljan za neku sitnu paru rastaviti to čudo i viditi jesam ugrabio g#vn% ili ugalj, volio bi prisustovati tome rastavljaju da nešta naučim jer ih samo vozim, a u mehaniku se ne kužim jer nisam nikad ni imao skuter pa ono..

Nalazim se u Splitu pa ako je netko voljan i ima slobodnog vremena ovih dana, da mi to pogleda. Kontam ima nekih manjih dijelova da to riješim kad budem pri parama, a ako je u banani onda ne znam... Jedino mi se isplati kupiti drugi mašinu na njega i to je to.

Nadam se da nije zabranjeno uletati sa ovakvom temom, uglavnom ako je netko zainteresiran neka se javi pa cemo se dogovoriti. Trebao bi kreniti raditi s njim i samo bi mi falilo da mi zakuca, jedva sam novce iskemijao za njega...

Unaprijed hvala!