Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Preporuka smartfona do 1000-1500kn  (Posjeta: 8826 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #40 : 18 Rujan, 2013, 19:40:20 »
na njemu je 4.2.1 android, sve imas kupiti od nabrojenoga na ebayu, maske oko 50kn, gumene korice oko 5 dolara, baterija oko 12 i tako....
uglavnom, mobitel dolazi rootan i otkljucan na sve mreze, prima 2 sim kartice normalnih dimenzija, jedna je za 3g, druga samo 2g mrezu.
imas vec dosta romova koliko sam vidio na netu, programi isto.. sve ide kao i na ostalima.

garancija i to , sumnjam da imam ista, ali jbg, nitko se eto nije zalio, a i laptop sam uzeo nov bez garancije pa preko 2.5 godina bez problema  :dontknow:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Rocky

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 387
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50
  • MojSetup: seriala
  • MojSpuh: rezonantni
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #41 : 18 Rujan, 2013, 23:32:34 »
i ja sam malo gledo po netu, nisam baš vidio da se neko žali na njih msm da se pookvari i tako to.  opasno kinezi napadaju. tako i treba da bog da svim ovim napumpanim samsungima i LGovima itd pale cijene. 99% tih mobitela ne vrijedi te pare kolko koštaju, košta samo ime mobitela ništa drugo.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #42 : 19 Rujan, 2013, 07:59:35 »
baš, gledam galaxy s4 u dućanu je 5235kn, pa za to dobiješ dobru konfu kompa proc i5, grafičkom, skupa sa ips led monitorom 22 inca..

kretenarije.. :angry7:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #43 : 19 Rujan, 2013, 10:23:33 »
jeftinije sam uzeo laptop sa i5 procom nego sto to dodje, toliku lovu nikad nebih dao za nesto sto cu za godinu ili dvije biti prisiljen mijenjati
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Re: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #44 : 19 Rujan, 2013, 10:57:36 »
Steta samo sto nema garancije.ja sam bio pikirao jedan sa njuskala isto vrhunski cineze mob.cijena je bila oko 2500kn.
Ali da dam tu lovu za mob bez garancije,ne pada mi na pamet uzeo sam s4 za 3000kn sa 2god.Garancije.

Sent from my GT-I9505

lovac u mutnom team

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #45 : 19 Rujan, 2013, 13:11:54 »
pajo, da si taj mob narucio direkt od proizvodjaca ili ovlastenog dilera u kini, izasao bi te 150-200 dolara, a za tu lovu bi ti mozda vec bilo prihvatljivo.. i ovaj sto sam ja narucio je na njuskalu oko 2000kn  :toothy12:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #46 : 19 Rujan, 2013, 13:25:38 »
Eto unosnog biznisa. Naručivat za 1000kn prodavat za 1500kn :laughing7:

Šta se tiče garancije tko riskira taj profitira :icon_thumright:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Re: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #47 : 19 Rujan, 2013, 15:48:01 »
Opet ponavljam nebi nikad kupio mob bez garancije za tu lovu kad mogu kod nas uzet isto odlican mob za te pare sa garancijom.
Ali da ima vrhunskih mob sa odlicnim spec.za pristupacnu cijenu ima...

Sent from my GT-I9505

lovac u mutnom team

Offline maXonja

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VŽ-KA
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Racing
  • Moja Kaciga: HELD T. Champ
  • MojSetup: MHR Replica 70ccm
  • MojSpuh: LeoVince
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #48 : 19 Rujan, 2013, 22:41:00 »
Ja na kraju jucer kupio Gigabyte Maya M1 v2 za 1600kn,  mislim da nisam niti malo pogrijesio,  mogu reci da sam prezadovoljan.

http://m.gsmarena.com/gigabyte_gsmart_maya_m1_v2-5551.php

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #49 : 19 Rujan, 2013, 22:48:25 »
S koliko snima video?

Nije loš. Jesi ga to u dućanu kupio ili..?
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Rocky

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 387
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50
  • MojSetup: seriala
  • MojSpuh: rezonantni
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #50 : 19 Rujan, 2013, 22:51:54 »
Ja na kraju jucer kupio Gigabyte Maya M1 v2 za 1600kn,  mislim da nisam niti malo pogrijesio,  mogu reci da sam prezadovoljan.

http://m.gsmarena.com/gigabyte_gsmart_maya_m1_v2-5551.php
da nisi ni znao za njega kolko bi jučer izdvojio novaca za neki poznati mobitel istih ili bar sličnih performansi i specifikacija? sigurno duplo ako ne i više od duplo. odličan a jeftin mobitel, a za kvarljivost se netreba brinuti pošto je kinez, jer i onako ima 2 godine garancije kao i oni razvikani.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Preporuka smartfona do 1000-1500kn
« Odgovori #51 : 22 Rujan, 2013, 14:48:56 »
Baš danas švrljam po stranici http://www.banggood.com/ jer navodno da su ti i http://www.geekbuying.com/ najpouzdaniji. A usputno na banggoodu je uređaj jeftiniji 10$.

E sad Kinezi su napravili jedan procesor ili platformu MTK6589 i to su ugradili u stotine mobitela. A ustvari su svi "isti" iznutra više manje :frajer: Međutim od tih svih istih ovaj Cubot GT99 je najbolji daleko za ovu cijenu. Jer niti jedan u tom rangu nema ovakvu kameru ili nemaju takvu rezoluciju ekrana ili imaju manje Ram memorije..

Jedini problem koji sam primjetio je da Tele2 korisnici neće bit oduševljeni ovim mobitelom ako van grada budu hvatali 3G signal jer ga neće imat. Vip i Simpa su pokriveni u cijeloj Hrvatskoj više manje. I navodno da im je mana slaba ledica na kameri.

Malo ću još pronjuškat po geekbuyingu al čini mi se da ću i ja uzet ovih dana Cubota.

Ako neko ima veći buđet jedini mobiteli koji se razlikuju malo po specifikacijama su:
http://www.banggood.com/IOcean-X7-Young-Turbo-Android-4_2-4G-ROM-MTK6589T-Smart-Phone-Black-p-84607.html

Ovaj iOcean x7 ima veću rezoluciju plus jači procesor od Cubota.

Šta se tiče garancije Kinezi su dosta susretljivi jer su jednom liku poslali mail da odnese u servisera u svom gradu i da će mu oni poslati sve dijelovi koji su potrebni plus šta će platit servisu ruke. A i da vračaš u Kinu nećeš mnogo novca izgubiti jer je povratna poštarina ispod 100 kuna, jedini problem je šta vremenski dugo trebaš čekati, spominju cifre 4 mjeseca. :icon_thumright:

EDIT:

Evo da potkrijepim ovo što sam gore napisao. Dakle model Cubot one http://www.banggood.com/Cubot-One-4_7-Inch-8G-ROM-Android-4_2-MTK6589-Quad-Core-Smart-Phone-p-78584.html se razlikuje od Cubota GT99 samo po tome šta je veći 0.2 inča, a cijena mu je 50$ veća.

Ja na kraju jucer kupio Gigabyte Maya M1 v2 za 1600kn,  mislim da nisam niti malo pogrijesio,  mogu reci da sam prezadovoljan.

http://m.gsmarena.com/gigabyte_gsmart_maya_m1_v2-5551.php

Da. U principu su svi ovakvi mobiteli tamo. Pretplatio si ga za jedno 100 ojrića da si iz Kine naručivao.
« Zadnja izmjena: 22 Rujan, 2013, 14:55:34 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!