Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pomoc oko odabira crossa  (Posjeta: 4408 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline cupo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
  • Moj Skuter: trenutno nista
pomoc oko odabira crossa
« : 15 Rujan, 2009, 21:02:03 »
rodak bi si kupio cross-era a posto je stariji covjek i nema internet zamolio me da mu pogledam neki polovni.Ovako on bi htio od 250-300ccm,cetverotaktni,mora imat paljenje na anlaser,mora imat papire al netreba bit registriran,od 1000-2000 eura,marke :yamaha,suzuki,honda,kawasaki...posto se ne kuzim u krosere svaka pomoc je dobrodosla,sta uzet za te novce???hvala,pozz :hello:
prodajem ili mjenjam buraza,registriran,neurednog izgleda,papiri uredni,potrebno neke djelove promjenit,na pm

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: pomoc oko odabira crossa
« Odgovori #1 : 15 Rujan, 2009, 21:17:20 »
za te pare jok....Ako hočeš crossu poštenu 4t yzf250....ali prave kojoj amortizacija radi kak spada i nije voženo te je održavano ispod 3soma € nećeš naći...
Ako je gospodin stariji bolje neka si uzme neku cr-ku 125 ili yz125 i vozi... :icon_thumright:

btw cross se nemože regat :drunken_smilie:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: pomoc oko odabira crossa
« Odgovori #2 : 16 Rujan, 2009, 16:57:23 »
moze za 2000€ nac razvaljena yzf250 starijeg godista... :icon_biggrin:

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: pomoc oko odabira crossa
« Odgovori #3 : 16 Rujan, 2009, 17:09:02 »
moze za 2000€ nac razvaljena yzf250 starijeg godista... :icon_biggrin:

e pa to je onda doslovce "razvaljeno" za staro željezo :jerk:

sa yz125 bude sasvim zadovoljan sa normalnom vožnjom...

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: pomoc oko odabira crossa
« Odgovori #4 : 16 Rujan, 2009, 19:07:21 »
kroser se ne može regat,kao što je i White rekao, te za te pare ne možeš naći "dobar" kroser,a sa anlaserom ne možeš kupit krosera, jer to nemaju koliko ja mislim! to imaju samo kinezi,a za to cijenu si možeš kupit kineskog krosera! onda bolje neki enduro jedino ako baš hoće vozit offroad.
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline cupo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
  • Moj Skuter: trenutno nista
Odg: pomoc oko odabira crossa
« Odgovori #5 : 16 Rujan, 2009, 20:27:46 »
heh nisam znao da se nemoze regat :icon_biggrin:,njemu treba za brda po hercegovini,znaci offroad,jel mi mozete rec koje jos modele da pogledam po oglasniku??i jos jedno malo glupo pitanje,jel moze prevest preko grnice motor ako nema papire??
prodajem ili mjenjam buraza,registriran,neurednog izgleda,papiri uredni,potrebno neke djelove promjenit,na pm

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: pomoc oko odabira crossa
« Odgovori #6 : 16 Rujan, 2009, 21:44:56 »
sad,ako se stavi nosač tablice, cestovne gume, sva signalizacija na njega(svijetla,žmige,stop) jel se može onda,to mene zanima iako sumnjam! pogledaj još honda crf 150,250...
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: pomoc oko odabira crossa
« Odgovori #7 : 16 Rujan, 2009, 22:02:25 »
imas na scooter inside forumu prodaje se yz125 generalno uredena,super stanje...2200€ :hello:

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: pomoc oko odabira crossa
« Odgovori #8 : 16 Rujan, 2009, 23:12:09 »
imas na scooter inside forumu prodaje se yz125 generalno uredena,super stanje...2200€ :hello:

vidio sam...ja za to nikad nebi dal toliko...Ima jedan prodaje za 1200€ yz125 95 godina...Gore je YR-ov top :toothy3: ...Ovaj motor ti vrijedi te pare definitivno....Cijena mu je 8500kn ali napiso je da nije fix...
http://img200.imageshack.us/i/p7080146.jpg/
http://img252.imageshack.us/i/p7080114.jpg/

za te pare boljeg neces naci....,a cijena je ono ::)


Ovaj se cini da je uredan...
http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/showAdvert483872.html