Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: luna vs. luna 2  (Posjeta: 2212 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
luna vs. luna 2
« : 19 Svibanj, 2008, 20:44:16 »
koja je razlika izmedju lune 1 i lune 2, osim auspuha? cak po betamotovim stranicama ispada luna 2 slabija, kako to?koji je ovo auspuh na luni 2? cak mi se svidja , mozda bi ga volio stavit na lunu 1?, sta mislite?

Offline gozz

  • admin MS
  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • Ultimate "fix-it" tool
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • /
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: bio, više ne.
  • MojSetup: a u Bila
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #1 : 19 Svibanj, 2008, 20:57:52 »
koja je razlika izmedju lune 1 i lune 2, osim auspuha? cak po betamotovim stranicama ispada luna 2 slabija, kako to?koji je ovo auspuh na luni 2? cak mi se svidja , mozda bi ga volio stavit na lunu 1?, sta mislite?

Nazubljeni prednji disk!

Pojačana poluga (ko fol poboljšana) zadnja kočnica (isti drek, opet ne koči jer ne znaju zbrojiti dva i dva)!

Stražnji plinski amortizer

Gepek-treger nije šipkast nego je pun (izgleda ljepše, ali je manje upotrebljiv)

Ausph (otvorenog tipa ali nije neka rezonanca), tj dobije se kojih 3 % naspram starog.

Motor je apsolutno isti!

Crni poklopac dekla!

Drugačije boje!

500 kuna skuplji!

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #2 : 19 Svibanj, 2008, 21:39:37 »
hmm... svidja mi se crni poklopac dekla... i jos na black editionu...bi lijepo stajao a? zanima me bili bio stogod tvrdji ako i ja stravim plinski amortizer...?

Offline gozz

  • admin MS
  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • Ultimate "fix-it" tool
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • /
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: bio, više ne.
  • MojSetup: a u Bila
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #3 : 19 Svibanj, 2008, 22:08:38 »
hmm... svidja mi se crni poklopac dekla... i jos na black editionu...bi lijepo stajao a? zanima me bili bio stogod tvrdji ako i ja stravim plinski amortizer...?

Tvrđi???

Pobogu, p I OVko je tvrd da ti bubrege polomi...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #4 : 19 Svibanj, 2008, 22:28:45 »
hmm... svidja mi se crni poklopac dekla... i jos na black editionu...bi lijepo stajao a? zanima me bili bio stogod tvrdji ako i ja stravim plinski amortizer...?

Tvrđi???

Pobogu, p I OVko je tvrd da ti bubrege polomi...

nrg mc3 ima dosta tvrd ovjes, kada naletis na vecu rupu i ostecenje na cesti bas te posteno presjece i opali po bubrezima :redface:
nisam se puno vozao na novom poweru ali zapamtio sam da i on ima tvrd ovjes i to mi je stvarno neugodno.
« Zadnja izmjena: 19 Svibanj, 2008, 22:31:07 SlowRider »

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #5 : 19 Svibanj, 2008, 22:51:40 »
ma meni na reliju kad sa 2 picim, predjes preko rupe jos 2 min poslije lagano odskakuje uzas!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #6 : 20 Svibanj, 2008, 11:24:04 »
ma meni na reliju kad sa 2 picim, predjes preko rupe jos 2 min poslije lagano odskakuje uzas!

Tebi je onda otisao prigusivac, radi ti samo opruga.

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #7 : 22 Svibanj, 2008, 21:32:09 »
da ali bi bolje drzalo cestu, barem mislim, jer sad kad se nagnem malo osjetim da bjezi, ili imam samo takav osjecaj, i moram skinut nogaru...struze mi kad se naginjem...

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #8 : 22 Svibanj, 2008, 21:37:56 »
gozz i ja smo na luni svaki dan ali nikako nisam uspio (11400km) toliko se nagnuti ili ući u zavoj da mi nogara  struže!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #9 : 22 Svibanj, 2008, 22:33:17 »
ooooooo ja jesam ;) hehehe

@ slowrider, ja kad sam sam onda je ok ;)

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #10 : 22 Svibanj, 2008, 22:37:52 »
ooooooo ja jesam ;) hehehe

@ slowrider, ja kad sam sam onda je ok ;)
možda ali ne na luni! rezultat bi bio da ćeš se pri takvim akcijama naći na cesti! ako imaš serijske gume koje su još recimo nove onda je to nemoguće!
orginal gume na luni su tek nakon 7000-8000 km dobre jer tek onda ona drži koliko toliko cestu!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #11 : 23 Svibanj, 2008, 17:47:24 »
meni je danas na mome dobro strugala nogara, a inace je dosta visok, inace gdje sa skuterom udju u tu krivinu 40-45, ja sam uletio 60 pa je bilo struganja :frajer:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline gozz

  • admin MS
  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • Ultimate "fix-it" tool
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • /
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: bio, više ne.
  • MojSetup: a u Bila
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #12 : 23 Svibanj, 2008, 17:50:08 »
da ali bi bolje drzalo cestu, barem mislim, jer sad kad se nagnem malo osjetim da bjezi, ili imam samo takav osjecaj, i moram skinut nogaru...struze mi kad se naginjem...

Struže ti samo ako se nije potpuno vratila u vodoravni položaj (voli to Luna radit... pogotovo ako se "osuši" ležaj nogare), ili ako u zavoju pogodiš rupu pa cimneš centralnu nogaru prema dolje, pa kak je feder slab ova lupne po podu... ali kad je full podignuta, nema šanse da se toliko nagneš (a da ne padneš) da ova zastruže...

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #13 : 26 Svibanj, 2008, 22:19:05 »
neznam neki dan mi strugalo...jebeno sam se nagnio...mozda se nije ni vratila gore skroz , neam pojma,al je strugala...i gume su dobre...barem mislim da valjdaju, drze ludilo...eh danas vozio lunu vision 2....uzeo susjed u kvartu...razocaranje debelo...nisu rijesili problem sa rolicama, sve ostalo isto...cak nema ni abs, ni daljinsko paljenje , alarm , nista...sve isto kao obican luna 1, samo malo ljepsa pitura...

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #14 : 26 Svibanj, 2008, 22:21:25 »
e i da...jedino mi se svidja crno deklo....ima da mu ga maknem po noci :laughing7:... :toothy10: zna ko posto dodje samo deklo , ima to u betamotorsa?

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #15 : 26 Svibanj, 2008, 22:35:33 »
e i da...jedino mi se svidja crno deklo....ima da mu ga maknem po noci :laughing7:... :toothy10: zna ko posto dodje samo deklo , ima to u betamotorsa?
oni imaju taj deklo 100%! nazovi ih u centralu (sveta nedelja) i pitaj koliko košta i dali bi ga mogli poslati tvom luna-dealeru! tako bi uštedio poštarinu!

Offline Metabolicc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 196
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Knin
  • Moj Skuter: Luna Vision 50
  • MojSpuh: jeb*čki
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #16 : 27 Svibanj, 2008, 20:59:30 »
Nemoj kupovat novi, samo ofarbaj stari ;D
to je za ljude

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: luna vs. luna 2
« Odgovori #17 : 29 Svibanj, 2008, 20:05:27 »
da ideje...farbat....kako se ja toga nisam sjetio...hm...probat cu vodenim bojicama, pa kad zavrsim javim vam kako je ispalo...pa ako vam se svidi mogu i vama ...harharhahrhar.... :laughing7: :laughing7: ;D