Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sprint FVision 125ccm - remen  (Posjeta: 1004 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline alem.brex

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Sprint FVision 125ccm - remen
« : 06 Kolovoz, 2012, 20:58:37 »
Pozdrav, za sve clanove , novi sam ovdje :)
Stigao sam , kako bih rijesio svoj problem , koji imam na skuteru , tj. Sprint FVision 125ccm !
Trenutno imam problem , sa remenom , koji remen uzeti ? Na skuteru mi se nalazio remen , za skuter od 150ccm , i mislim da velicina nije bila dobra. Zanima me koja velecina ide na ovaj moj skuter ?

Svi vasi prijedlozi su dobrodosli , inace sam iz BIH , tako da bih volio ukoliko netko zna , velicinu i kvalitetan remen , koji nece puknuti kao ovaj nakon predjenih 20km ?


Unaprijed zahvaljujem !

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sprint FVision 125ccm - remen
« Odgovori #1 : 06 Kolovoz, 2012, 21:19:36 »
pozdav i tebi i dobrodoso.... za taj skuter ti ide remen dimenzije 842/20/30  ja obicno narucujem preko ebaya one kineske i mene sluze.. ako nemas tu mogucnost kupi u nekom servisu taj remen..

Offline alem.brex

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sprint FVision 125ccm - remen
« Odgovori #2 : 06 Kolovoz, 2012, 22:30:39 »
Hvala na dobrodoslici prijatelju !

Ovako nemam mogucnost preko Ebay-a naruciti . A slabo imam servisa u mom gradu (Mostar) iskren da budem.
Moram pogledati negdje da narucim preko neta , da platim postarinu da se dobaci.

Kontao sam uzeti neki bolji malo , nije problem ni 10-20e vise , samo ako netko garantuje koliko mogu preci kilometara s njim.

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sprint FVision 125ccm - remen
« Odgovori #3 : 06 Kolovoz, 2012, 22:37:57 »
Hvala na dobrodoslici prijatelju !

Ovako nemam mogucnost preko Ebay-a naruciti . A slabo imam servisa u mom gradu (Mostar) iskren da budem.
Moram pogledati negdje da narucim preko neta , da platim postarinu da se dobaci.

Kontao sam uzeti neki bolji malo , nije problem ni 10-20e vise , samo ako netko garantuje koliko mogu preci kilometara s njim.
a sad za taj kineski skuter neznam da postoje remeni nekih skupih marki, meni ovi sa ebaya kineski duraju po 7000 - 8000 km... ma mora negdje u Bosni bit neko ko ima pa da ti posalje. da si iz hr odma bi ti nabrojo najmanje 5-6 trgovina i servisa koji to imaju...  inace ja evo sa ebaya placam po 60kn tj. 15-20 KM

Offline alem.brex

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sprint FVision 125ccm - remen
« Odgovori #4 : 06 Kolovoz, 2012, 22:41:21 »
Hvala na dobrodoslici prijatelju !

Ovako nemam mogucnost preko Ebay-a naruciti . A slabo imam servisa u mom gradu (Mostar) iskren da budem.
Moram pogledati negdje da narucim preko neta , da platim postarinu da se dobaci.

Kontao sam uzeti neki bolji malo , nije problem ni 10-20e vise , samo ako netko garantuje koliko mogu preci kilometara s njim.
a sad za taj kineski skuter neznam da postoje remeni nekih skupih marki, meni ovi sa ebaya kineski duraju po 7000 - 8000 km... ma mora negdje u Bosni bit neko ko ima pa da ti posalje. da si iz hr odma bi ti nabrojo najmanje 5-6 trgovina i servisa koji to imaju...  inace ja evo sa ebaya placam po 60kn tj. 15-20 KM


Ima druze , al kazem ti , ovo sto u Mostaru ima , mogu uzeti remen koji je vecih dimenzija nego sto je meni potreban. Pogledati cu jos malo , ako nista mozda uspijem sredit , da me uputis , da u dubrovnik se dostavi postom , pa da ja iz dubrovnika pokupim . Hvala drug jos jednom na izdvojenom vremenu.