Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner-čep rspremnika antifriza  (Posjeta: 548 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DJ RUNNER RACE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • !!!VENCEREMOS!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jastrebarsko-Jaska
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Runner-čep rspremnika antifriza
« : 25 Srpanj, 2012, 13:43:53 »
ovako, vozim se i vidio sam par puta da mi curi tekućina kroz to..ono mrvica izađe...e sad nebi to bil problem neki, ali kad izađe  napravi mi fleku na plastici koja se nemre maknut..nije strašno, al vidi se da je nešto curilo...sad ak se ne varam prije 2 god sam vidio da dosta ljudi ima problem s tim, pa me zanima kaj napravit...novi čep? il čak mislim da sam vidio da od NRG-a novog dobro drži i ne slini..kaj napravit? e i da zna neko cijenu malossijevog remena kevlara za novu gileru runner 50? ???

Offline Luka_B

  • Tržnica : (+10)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 335
  • Spol: Muški
  • Ispostava Istok
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia SR150
  • Moja Kaciga: Schuberth S1
  • MojSpuh: serijalovic
Re: Runner-čep rspremnika antifriza
« Odgovori #1 : 25 Srpanj, 2012, 13:50:51 »
Nije stvar u cepu nego u posudi vode stari runner ima 2 tipa posude vode, od 97' do 04' i zadnje linije 04' 05' kojima ne curi voda jer je pipac za povrat preseljen nize na posudu. E sad kaj mozes napravit je il nabavit tu posudu ili na cep namotat gumicu obicnu to mi se pokazalo kao dobro rjesenje, a stavljanjem novog cepa prestane na mjesec dana ali nakon toga opet gumica popusti. Cep od novog nrg je identican onom na runneru, njemu ne curi zbog drukcijeg dizajna posude.