Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio NRG Power , gusenje ...  (Posjeta: 707 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline seeeaad

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Piaggio NRG Power , gusenje ...
« : 29 Kolovoz, 2011, 15:21:59 »
pozdrav svima novi sam ovdje , htio bi samo nekoga da pitam dali bi mi mogao neko pomoci oko problema sa skuterom. Naime motor je 2008 godina 25 000 km presao kupio sam ga od bratovog prijatelja...

Skuter kad je hladan stvarno ide ko zvjer, ali cim se ugrije tu dolaze muke. Dolazi do gusenja gasa, slabe vuce uz brdo, slab start... Sa starta krenem i treba mu oko 3 sekunde da probije gas i onda ide na dosta rpm oko 8500 rpm i samo odjednom padne na 6000-6500 rpm ( kad je hladan digne do 9000 rpm i cuva oko 7700 rpm). Uz brdo je kritican , kad je zagrijan ide oko 10 km/h uz brdo , obrtaji niski , pokusava da krene, povecaju se obrtaji, ali nemoze i padnu opet pa sve tako ...)Kad je hladan maksimalna brzina mu je 85-90km/h, a kad je zagrijan 62km/h da mu dusu izvadis.... Eh to je moj problem

Sada o mojim djelovima. Remen je nov, lamela nova, valjicici (rolnice) nove, svijecica isto tako. Karburator sam mu ocistio, filter zraka mu je malo prljav, ali pokusavao sam ga skidati i cistiti i sve je isto. Vodio sam ga kod raznih ljudi, jedan mi je rekao da je do auspuha ( da moram novi uzeti ), jedan mi je rekao da je do elektronskog sauga na karburatoru i same smjese u karburatoru. Ipak ja sumnjam da je njemu do karburatora, nije diran sto se tice stelovanja, ali ipak mislim da se treba stelovati... Svjecica mu je bila crna , ne toliko puno ali je bila , kada sam je zamjenio..

Molim vas da mi kazete svoje misljenje... Zahvaljujem ...

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Piaggio NRG Power , gusenje ...
« Odgovori #1 : 29 Kolovoz, 2011, 15:38:08 »
centrala i suste te jebu jer su prozvakane

Offline seeeaad

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG Power , gusenje ...
« Odgovori #2 : 29 Kolovoz, 2011, 15:44:46 »
centrala i suste te jebu jer su prozvakane

jel mi mozes link dati , posto neznam na sta tacno mislis ... hvala
posto mislim da mislis na centralne opruge i oprugice :P
« Zadnja izmjena: 29 Kolovoz, 2011, 15:53:12 seeeaad »