Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Test drive unlimited ?  (Posjeta: 1752 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4262
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Test drive unlimited ?
« : 09 Srpanj, 2011, 21:37:38 »
Jel igra netko tu igru ?

Nije nova, ali tek nedavno sam je skinuo i preso celu. E sad me zanima, postoji onaj neki megapack, sluzbeni, u kojem imam jos dosta vozila, i kad to pokrenem, stari save game mi ne radi, jer pise odmah da server nije nadjen i izbaci me iz igre. Aa ako pokrenem new game, onda radi, mozda odvozim trku ili dvije, i opet ista stvar, i ne ostaje nista nego na novo skinut igru...

Imao neko slican problem, pokusavam pronac na netu odgovor, ali svima kao radi , meni nece :/

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: Test drive unlimited ?
« Odgovori #1 : 15 Srpanj, 2011, 12:12:00 »
ako je igra crackana,save game kopiraj negdje da ga ne obriše deinstalacija, deinstaliraj, ponovo ju instaliraj, pa taj mega pack i onda crack zaljepi na sve to, ako nije ni to probaj naštelat sa ti se ne spaja na net, da te baca van iz igre zbog servera koji ne pronalazi

probaj možda bude radilo.......

Offline Santa_Kloz

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 213
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Test drive unlimited ?
« Odgovori #2 : 15 Srpanj, 2011, 13:27:47 »
test drive unlimited ima savegame vezan uz serijski broj ko i većina igara danas. megapack ima svoj serijski broj i on ne utječe na serijski broj od original igre. tako to funkcionira na originalu, za kopije nisam siguran. inače i za megapack moraš posebno instalirati crack koji je baš za njega i nema veze sa crackom za original.
[author=Pulss]   pukla radilica, zabia se klip u cilindar, karike pukle par puta, osiguraci izgorili 300tinjak puta, nedavno se zapalia, izgoria regler, trosi ko trajekt al opet ga nebi minja za nista ...2T u srcu  :toothy9:

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4262
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Test drive unlimited ?
« Odgovori #3 : 15 Srpanj, 2011, 15:10:29 »
jedan jedini TDU koji sam naso, je onaj Dopeman, koji se samo unrar i igra... posto je takav, ne mogu normalno pokrenut megapack jer ga ne vidi na racunalu... onda trebam pokrenut prvo onaj registry fixer... on nadje igru , pa staim taj mega pack.. naravno, postoji i posebno .exe fajl preko kojeg na novo pokrecem igru.. i ja to sve napravim... ali eto zeza :/

Offline Santa_Kloz

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 213
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Test drive unlimited ?
« Odgovori #4 : 15 Srpanj, 2011, 16:00:40 »
jedan jedini TDU koji sam naso, je onaj Dopeman, koji se samo unrar i igra... posto je takav, ne mogu normalno pokrenut megapack jer ga ne vidi na racunalu... onda trebam pokrenut prvo onaj registry fixer... on nadje igru , pa staim taj mega pack.. naravno, postoji i posebno .exe fajl preko kojeg na novo pokrecem igru.. i ja to sve napravim... ali eto zeza :/

a kada kreiraš novi profil jel isto javlja?
[author=Pulss]   pukla radilica, zabia se klip u cilindar, karike pukle par puta, osiguraci izgorili 300tinjak puta, nedavno se zapalia, izgoria regler, trosi ko trajekt al opet ga nebi minja za nista ...2T u srcu  :toothy9:

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4262
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Test drive unlimited ?
« Odgovori #5 : 15 Srpanj, 2011, 16:06:22 »
Kazem, onda ne u samom startu, odvozim koju trku, pa tek onda izbaci iz igre, i onda mi ostaje na novo skidat igru :/ Tako sam vec 3-4 puta... :(
Save game ne menja nista :/

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Odg: Test drive unlimited ?
« Odgovori #6 : 01 Kolovoz, 2011, 02:48:20 »
 :nono: :nono: :nono: ništa,pre više zauzima crack,ili zo šta si stavio...moraš manje kb stavit

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Test drive unlimited ?
« Odgovori #7 : 01 Kolovoz, 2011, 02:58:46 »
Crack mijenjaj...

Imao sam slican problem,uzrok bio UpadateLauncher ,pa sam to rjesavao odpsajanjem sa interneta...

BTW: Ne gubi zivot na tu igricu,budi sretan sto neradi,razocaranje godine ,toliko hvaljenja a na kraju prosjecna pa mozda cak i ispodprosjecna ,barem sto se tice grafike i voznje...

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4262
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Test drive unlimited ?
« Odgovori #8 : 01 Kolovoz, 2011, 12:03:05 »
Kolega Santa Kloz mi je dao drugu verziju igre, ona koja se treba instalirat... pa sam na taj nacin i otkrio pravi problem...
Naime ja sam skidao onaj patch koji makne sav promet, e ali taj patch je namjenjen onoj starijoj verziji igre, a ja kad sam instaliravao megapack , mislim da je onda igra verzija 1.66 i taj patch kad bi stavio za micanje prometa, rusilo bi igru, zato jer treba biti drugi patch za tu noviju verziju...  sad sve super radi.
Sta se tice igre, ja sam je odavno preso, i mogu rec da je jako dobra ako uzmemo u obzir da je radjena 2006./2007. A neki auti bolje izgledaju nego u gt5 xd, a da ne kazem da neki imaju i odlican zvuk. Upravljivost nije na razini simulacije, ali opet, nisam ni ocekivao tako nesto. Meni je fora onako bzvz se vozikat po otoku.... preso sam preko 8000km :)

Offline Santa_Kloz

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 213
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Test drive unlimited ?
« Odgovori #9 : 08 Kolovoz, 2011, 10:30:07 »
Kolega Santa Kloz mi je dao drugu verziju igre, ona koja se treba instalirat... pa sam na taj nacin i otkrio pravi problem...
Naime ja sam skidao onaj patch koji makne sav promet, e ali taj patch je namjenjen onoj starijoj verziji igre, a ja kad sam instaliravao megapack , mislim da je onda igra verzija 1.66 i taj patch kad bi stavio za micanje prometa, rusilo bi igru, zato jer treba biti drugi patch za tu noviju verziju...  sad sve super radi.
Sta se tice igre, ja sam je odavno preso, i mogu rec da je jako dobra ako uzmemo u obzir da je radjena 2006./2007. A neki auti bolje izgledaju nego u gt5 xd, a da ne kazem da neki imaju i odlican zvuk. Upravljivost nije na razini simulacije, ali opet, nisam ni ocekivao tako nesto. Meni je fora onako bzvz se vozikat po otoku.... preso sam preko 8000km :)
i ja volim kruzat. prošao sam većinu igre i onda mi je puknulo za online igru i kupio novi original za 90 kuna preko e-baya :) Nakon toga megapack za 100 kuna i to je to. moram reći da se isplatilo  ;D igra nije simulacija, ali je jako zanimljiv HardCore mode kasnije kad se otključa  :laughing7:
[author=Pulss]   pukla radilica, zabia se klip u cilindar, karike pukle par puta, osiguraci izgorili 300tinjak puta, nedavno se zapalia, izgoria regler, trosi ko trajekt al opet ga nebi minja za nista ...2T u srcu  :toothy9:

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4262
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Test drive unlimited ?
« Odgovori #10 : 08 Kolovoz, 2011, 20:55:34 »
igram 2 ali na ps3, onak, mislim da bi bila bolja grafika na kompu, ali moj je pre slab :(
Inace neke stvari su doradili, nije lose  :)

Offline Marko.S

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na mjestu
  • Moj Skuter: Još niš...
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Test drive unlimited ?
« Odgovori #11 : 12 Kolovoz, 2011, 13:47:09 »
Ja ju aktivno igram vec 2 godine,sa megapackom i super mi je,pogotovo lagano chilat i vozit se sa pola gasa :D

Offline Santa_Kloz

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 213
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Test drive unlimited ?
« Odgovori #12 : 12 Kolovoz, 2011, 15:03:41 »
Ja ju aktivno igram vec 2 godine,sa megapackom i super mi je,pogotovo lagano chilat i vozit se sa pola gasa :D

pola gasa? o kojem analognom kontroleru se radi?  ;D
[author=Pulss]   pukla radilica, zabia se klip u cilindar, karike pukle par puta, osiguraci izgorili 300tinjak puta, nedavno se zapalia, izgoria regler, trosi ko trajekt al opet ga nebi minja za nista ...2T u srcu  :toothy9:

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4262
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Test drive unlimited ?
« Odgovori #13 : 12 Kolovoz, 2011, 18:34:42 »
ja koristim sixaxis na kompu :)

Offline Marko.S

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na mjestu
  • Moj Skuter: Još niš...
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Test drive unlimited ?
« Odgovori #14 : 12 Kolovoz, 2011, 18:36:42 »
Ma to kad na volan vozim :)