Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stage 6 HPC  (Posjeta: 2069 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #20 : 09 Kolovoz, 2011, 04:25:15 »
Uglavnom je stage6 sranje marka, nisu svi proizvodi al bar pola zbog načina izrade, za mene je to poluproizvod i imam jako loša iskustva s tom markom. A što se tiče auspuha pro replica pa to je smiješno, čak mu i powerband ne valja.
Evo ja mogu potvrdit da stage6 nije tako losa marka....Stage6 pro replicu crom imam vec oko 6 milja spuh je samo dobio boju, također snaga koju daje nije nis manja od Yasuni r, a i start koji se spominje kod tog spuha da se rijesit uz dobro kvacilo, sa stage6 kvacilom i zvonom odvozio par milja gotovo pa nema znaka trosenja....ugl. mislim da cijena je  opravdana sto se tice spuha,hvacila i zvona.....nemogu se pozalit na kvalitetu i performanse, a sranja se desavaju i ostalim razvikanim markama

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #21 : 09 Kolovoz, 2011, 08:03:10 »
si ti glup ili se pravis ??? ???
sam ti napisao da sam je imao i vozio i nikakvih problema ::)

Ja sam isto imao tu Stage6 hpc na minarelliu i nije mi se pokazala nkak. dosjed se pojeo di ide iglicasti, dobilo tolko lufta da je ruzilo i lupalo ne normalno!

a novu bio kupio tada.

Članu Ceky radilica ta pukla na strani varia, cuo sam jos par njih nije imalo srece s njome a sad ne znam.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #22 : 09 Kolovoz, 2011, 11:28:05 »
Miki ako si skeptičan u vezi Stage 6, pa za tu cifru izmi BGM ili TOP sa punim polutkama i miran si, mislim da je cijena ista ako ne i manja! Ili uzmi Polini i mirna Bosna za vjeke vjekova!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636


Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Stage 6 HPC
« Odgovori #24 : 09 Kolovoz, 2011, 15:15:38 »
Ne znam za zvono (al tu nema bit šta loše) kvačilo od stage6 je odlično.. A što se tiče pro replice lijep je ali napravljen u Somaliji, štedili su max, sve metalno je tanko, čak ni onu gumicu na prigušivaču nisu mogli stavit kvalitetnu nego za kosu. Radilica http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621639095680&target=productdetail&category1=A%3AA_PIAGGIO%3AA_PIAGGIO_NRG50MC3LCDD&category2=CAT%3ACAT_KURBELWELLE ona druga je sa 13mm bolcnom i dužom klipnjačom
« Zadnja izmjena: 09 Kolovoz, 2011, 15:22:24 Crazy Kuree »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije