Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoc za malaguti madison  (Posjeta: 1774 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline adihas

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Malaguti madison
Pomoc za malaguti madison
« : 10 Travanj, 2010, 14:52:11 »
Pozdrav.Imam madison 150 kubika 2000 god.. Prva stvar je da planiram mjenjati ulje pa mi preporucite koje je najbolje masina je 4t,zatim sjenila u farovima su mi se ogulila pa sam planirao rastaviti al neznam dali se moze tu ista uraditi gledao sam sprej,kad se radi sa njim ispadne kao krom dali mi to moze pomoci ili ima nesto bolje da dovedem ovo u red,zadnja klijest mi pustaju ulje tako da uvjek u posudici sa glicerinom fali ulja dali moram mjenjati klijesta ili ima nesto sto treba zamjeniti?? Toliko za sada nadam se da cete mi pomoci..

Offline coko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: azijat
Odg: Pomoc za malaguti madison
« Odgovori #1 : 26 Prosinac, 2010, 15:03:58 »
Pozdrav.Imam madison 150 kubika 2000 god.. Prva stvar je da planiram mjenjati ulje pa mi preporucite koje je najbolje masina je 4t,zatim sjenila u farovima su mi se ogulila pa sam planirao rastaviti al neznam dali se moze tu ista uraditi gledao sam sprej,kad se radi sa njim ispadne kao krom dali mi to moze pomoci ili ima nesto bolje da dovedem ovo u red,zadnja klijest mi pustaju ulje tako da uvjek u posudici sa glicerinom fali ulja dali moram mjenjati klijesta ili ima nesto sto treba zamjeniti?? Toliko za sada nadam se da cete mi pomoci..

pitaj nekog ko pozna materiju ,ili čitaj forum od a - z pa nađeš nešto za sebe . . . ovako teško objašnjivo jer nemaš nikakvo predznanje!

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17034
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Pomoc za malaguti madison
« Odgovori #2 : 26 Prosinac, 2010, 16:45:44 »
kaj se tice ulja za 4t masinu ja sam jako zadovoljan s 10w40 od valvolina i repsola
mozes ubiti bilo koje polusintetsko ulje ljevat glavno da je gradacija odgovarajuca onoj koja se u knjizi vozila preporucuje (10w40 i 5w40)
sto se tice ulja kljesta sumnjam da ti je ventil za odzracivanje sustava otvoren ili ostecen pa na njega najvjerojatnije izlazi ulje
dotegni ga i dolij ulja u sustav te odzraci
sto se tice onog krom laka to ti je ok samo ne ocekuj da se blista ko pravi krom al sluzi svrsi  ;D

sad neznam kolko ti skut ima km ali preporucao bi ti da ako ima 30000km+ da postelas ventile


nadam se da je bilo od pomoci
« Zadnja izmjena: 26 Prosinac, 2010, 16:47:48 JogFromYamaha »

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Pomoc za malaguti madison
« Odgovori #3 : 26 Prosinac, 2010, 19:18:07 »
kladim se da je covjek u ovih pola godine valjda sve nasao i naucio sto je trebao dok je dobio odgovor ;D

Offline coko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: azijat
Odg: Pomoc za malaguti madison
« Odgovori #4 : 27 Prosinac, 2010, 11:00:52 »
da moguće  :happy3: