Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: info: Yasuni u kući RMS-a  (Posjeta: 7300 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: info: Yasuni u kući RMS-a
« Odgovori #40 : 15 Travanj, 2010, 04:01:08 »
jednostavno za objasnit....ak se vozis a da ga extra ne pazis pocne hrdjat po varovima i brzo mu vuna izgori i dosta cesto se desi da ovi kakti karbonski topovi se razljepe iza na spoju a i performanse ovih jeftinijih ne opravdavaju cijenu...

a koji to spuh ne pocne hrdjati po varovima ako ga ne pazis   ???

brzo mu vuna izgori? Ja ne znam kojem spuhu dulje vuna traje, ako ne ovome.

Cesto se odlijepi karbonska folija, da to je istina.


Performanse jeftinijih ne opravdavaju cijenu? Evo reci cu ti konkretan primjer izmedju ZX-a i Yasuni Z na minarelli LC trophy-u.

Yasuni Z je skuplji 160kn, a performanse su u svakom pogledu bolje, necu ici u detalje jer se ne sjecam tocnih podataka, ali ce to potvrditi jedan clan ako cita ovu temu  :icon_thumright:


Jos 3 mj. i proci ce 2 godine otkako imam yasuni auspuh sa imitacijom karbonskog topa, istina da je pohrdjao jer je vidio mnogo toga, ali ne u potpunosti za razliku od leo vince proizvoda koji su zahtjevali smirglanje i bojanje svaka 3 mjeseca jer su izgledali odvratno hrdjavo, a folija na topu je kao od prvog dana, ne znam da li city r serija ima drukciji sastav, ali ovo se nece odljepiti jos dugo.



ZX je jedva malo jaci od serijskog spuha bez katalizatora, usporedio sam jedan iza druga i odmah poslje toga stavio yasuni city r, krivulja razvijanja snage i momenta je u svemu, bas svemu visa od ZX-a.... koliko je ZX jaci od serijskog otvorenog spuha, navedeni yasuni je 2x jaci od ZX-a po tome.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: info: Yasuni u kući RMS-a
« Odgovori #41 : 15 Travanj, 2010, 08:54:47 »
koliko je ZX jaci od serijskog otvorenog spuha, navedeni yasuni je 2x jaci od ZX-a po tome.

Potpisujem  :icon_biggrin:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: info: Yasuni u kući RMS-a
« Odgovori #42 : 15 Travanj, 2010, 09:00:46 »
Kako znaš da dobro posluje? A i nije to izoliran slučaj, pa to se stalno u svijetu događa da velike tvornice kupuju male proizvođače. Vjerojatno se neće ništa promjenit što se tiče yasunija, osim što će možda postat dostupniji kod nas kod zastupnika za RMS...

Gle, ima puno manjih proizvodjaca koji rade za sebe a prodaju sigurno manje spulja nego yasuni, u to se mozes i sam uvjerit... a zaposlenih nece imat previse obzirom da spulje su proizvod stroja... i jos nigdje nisam procitao: la rms ha aquistato l'azienda yasuni (rms je otkupio yasuni) nego la rms distribuira la yasuni (rms ce distribuirati yasuni)... prema tome, kvaliteta ce sigurno ostati, a ako ne, onda ce bar cijena pasti, ali onda imate i one druge spulje tipa dpr koje nisu za bacit a kostaju dosta manje..

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: info: Yasuni u kući RMS-a
« Odgovori #43 : 15 Travanj, 2010, 12:12:49 »
Interamente progettati e realizzati n Spagna, con cura artigianale(U potpunosti osmišljen i proizveden u Španjolskoj, s velikom pažnjom,)

rms kuča ce samo prodavati yasuni spuhove na podrucju italije itd...
ali yasuni dalje se proizvodi u španjolskoji u njegovoj tvornici ko do sad...
a cijena yasuni spuhova u rms katalogu i nija baš jeftina naspram sip,SC,SA...
lovac u mutnom team

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: info: Yasuni u kući RMS-a
« Odgovori #44 : 15 Travanj, 2010, 12:34:21 »
Jucer sam bio u novootvorenom Autokresi u Velikoj Gorici i uzeo casopis i par prospekata na kojima pise ispisni sistemi Yasuni. Cak sam Robertu rekao i Docu...do sada to nije bilo moguce nabaviti u hrv ako se ne varam...  :dontknow: Dali imaju na stanju trenutno,ili ce imati,ili po naruđbi neznam,ali eto,pise da imaju  :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ToNYGP1Racing

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • Spol: Muški
  • Zgazi me!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 500 TwinTurbo
  • MojSetup: Nexus 500
  • MojSpuh: Akrapović ( i to 2)
Odg: info: Yasuni u kući RMS-a
« Odgovori #45 : 15 Travanj, 2010, 12:46:38 »
Jucer sam bio u novootvorenom Autokresi u Velikoj Gorici i uzeo casopis i par prospekata na kojima pise ispisni sistemi Yasuni. Cak sam Robertu rekao i Docu...do sada to nije bilo moguce nabaviti u hrv ako se ne varam...  :dontknow: Dali imaju na stanju trenutno,ili ce imati,ili po naruđbi neznam,ali eto,pise da imaju  :icon_thumright:
Ovise se nece narucivati prek interneta.  :toothy9:

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: info: Yasuni u kući RMS-a
« Odgovori #46 : 15 Travanj, 2010, 13:00:05 »
sve trgovine u hr.koje imaju rms proizvode če naravno imat i yasuni.samo cijena u rms katalogu nije ni približno sip-u i ostalim
lovac u mutnom team

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: info: Yasuni u kući RMS-a
« Odgovori #47 : 15 Travanj, 2010, 21:18:35 »
sve trgovine u hr.koje imaju rms proizvode če naravno imat i yasuni.samo cijena u rms katalogu nije ni približno sip-u i ostalim
Kao i vecina stvari
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!