Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: cijelodnevni izlet u TRST  (Posjeta: 3104 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
cijelodnevni izlet u TRST
« : 07 Lipanj, 2007, 20:58:58 »
e da malo oživim forum novom temom.
izlet u trst iliti primoran da vozim staru k sestri u trst.
krenuli u 7 stigli oko 10,30 pred zgradu.mali odmor pa onda u razgledavanje oliti šoping.
tražim ti ja dučane moto opremom prošao pješice cijeli trst i tek oko 13,30 kad je sve bilo zaprto našao ih u krugu 200metara tri.

zato sam malo paso oči ali nisam uočio nikakve novosti več samo sebi nabio komplekse gluposti.ali idemo otpočetka.

malo u šetnji i pade mi u misao daj zvrcni eladia, i evo od kud sam ga nazvao, iza mene pošta a ispred  fontana sakrijte se gradski oci ovo je za vas fantanerina





nakon neuspješne potrage te nalaska zatvorenih vrata moto šopova vračam se kuči tj trenutnoj hiži dok ne krenemo za zg
i nisam odolio da roknem dvije slike jednu sa uredno parkiranim motorima i skuterima na službenom parkingu



gledajte oci kako su to sredili u trstu gradu gdje nema mjesta niti za iglu a kamoli za neki novi auto.


a stotinjak metara dalje kao da su se doselili iz bivše juge



dođoh na odredište tj. vratih se na poziciju od kud sam krenuo u pehakanje trstom nađoh u kasliču kao i kod nas prospekte a među njima i ovo



poludio sam od zavisti ipod sa lcd ekranom  od 2gb za samo 1 e, hej tko je lud ja nisam a nebut ni vi.


da se vratim na početak gdje sam spomenuo komplekse, nemam slike a i zašto potpuno su isti ali mašine su veoma različite a zašto neznam to mogu pitati uvoznika.
mislim da kužite o čemu pričam KYMCO da upravo o njemu u Trstu sam vidio hrpu Kymco skutera a i hrpu B&W skutera navedenog proizvođača a koje u prijašnjim sezonama nisu bili aktualni.

dakle da krenem sa salvom prigovora te upita prema uvozniku zašto u Italiji ima Kymco B&W 125/150/250 verzija a kod nas samo 125 te pokoja 250 ccm veriza skutera.
u nas najskupljih verzija hondi u trstu ima puno a kymco manje ali dosta a kod nas hm,hm,hm pogledajte drugu sliku kad bu kod nas ovoliko skutera/motora na okupu, nikad zbog politike uvoznika i prodavača a to jue skupiti od kupaca što više love.
jedino što me začudilo je to da ima relativno dost beverlija,x8/9 verzija piađa a mp3,pa medisona,pa ovog novog malagutija 500 nema to me začudilo.
nekad zlatna koka sada slijepo crijevo italije nemože da prati invaziju kineza/tajvanaca a bogami i inovacija iz vlastite kuhinje u produkciji pjađa,aprilije koja je jako zastupljena kao i malagutija.
« Zadnja izmjena: 07 Lipanj, 2007, 21:11:23 mrcina »
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: cijelodnevni izlet u TRST
« Odgovori #1 : 07 Lipanj, 2007, 22:23:17 »
cime si ti isao tamo, autom?
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: cijelodnevni izlet u TRST
« Odgovori #2 : 07 Lipanj, 2007, 23:28:16 »
da  jer skut to nebi istrpio ili obrnuto
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: cijelodnevni izlet u TRST
« Odgovori #3 : 08 Lipanj, 2007, 08:28:00 »
Ona slika sa skuterima mi je super  :notworthy:
Who's looking for punishment ??

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: cijelodnevni izlet u TRST
« Odgovori #4 : 08 Lipanj, 2007, 08:46:25 »
rc je možda fizički isao autom, ali u srcu i duši je očito jakao krmka!!!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT