Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: karburator problem  (Posjeta: 893 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lesa

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: peugeot trekker
  • Moja Kaciga: JuliusMip
  • MojSetup: JuliusMip
  • MojSpuh: JuliusMip
karburator problem
« : 10 Lipanj, 2018, 12:23:13 »
isprike odmah ako je pitanje na krivom mjestu.......
dakle trekker peugeot ......nikako podesit karb .....onaj šerafić za smjesu/zrak kad ušerafim do kraja motor prima gas i ide 60 max ali do 50 vuće ok tj pola gasa,a ostatak gasa se ni ne osjeti i ka tome sviječica mi je stalno siva ne čokoladna.....a sumnjam da i taj šerafić mora bit utegnut do kraja.....mjenjajući visinu iglice nema nekog prevelikog utjecaja....ali kad podesim taj šerafić kako bi u pravilu trebao bit,znači odvrnem ga kako bi dobio najviše okretaje,pa ga mrvicu vratim te podesim ler gas....onda se guši poslje pola gasa.....neznam dali je dizna u pitanju,br 50 ak se ne varam, s obzirom da je sve orginal,bar mislim......dal je ferg u banani pa vuće negdje zrak ili dizna premala,ne znam,pa ako moze koji majstorski savjet bio bih vam zahvalan

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: karburator problem
« Odgovori #1 : 10 Lipanj, 2018, 16:16:50 »
Kad je glavna dizna u gurtneru 50ka onda ti kuciste filtera i pred filter moraju biti u bezprijekornom stanji i ona plastika na predfilteru gdje uvlaci zrak mora biti fino upasovana. Ako je se ona rasklimala i vuce falsh zrak pored nje gusenje je pod obavezno.
Takodje treba obratiti paznju kako je karb pricvrscen na usisnu granu jer se navoji nerijetko izlizu a uske smotaju pa i tu uvlaci falsh zrak.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline lesa

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: peugeot trekker
  • Moja Kaciga: JuliusMip
  • MojSetup: JuliusMip
  • MojSpuh: JuliusMip
Odg: karburator problem
« Odgovori #2 : 10 Lipanj, 2018, 19:43:18 »
skuter ima 10.000 km,filter mi izgleda kao nov i sve mi se čini fino utegnuto....hehe čini mi se.... uške jesu bile malo uvinute no nadam se da sam to riješio duplim dihtungom i šerafima s maticama s druge strane....znaći ili da provjerim još jednom airbox ili da probam veču diznu.....hvala na odgovoru  :)