Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: derbi gp1 50 racing  (Posjeta: 958 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline derbi_GP1 50 racing

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Racing
  • MojSpuh: Leovince
derbi gp1 50 racing
« : 09 Kolovoz, 2015, 18:56:36 »
Pozdrav. Radi se o skuteru derbi gp1 50 racing. Na njemu je leo vince auspuh, žuti federi kvačila i rolice 3,7g ( probušene borerom zbog dodatnog olakšavanja), probušene su iz razloga jer skuter neće povuć od nule, jednostavno neće otvorit, pogotovo ako je neka uzbrdica, dok jedino s ovakvom kemijom od rolicama odma otvara, samo šta je max brzina oko 80, i luduje u okretaje..ima li neko rješenje? probao sam s rolicama od 4,5g, dok povuče ide dobro, ali kad se nađem na nekoj uzbrdici, ne može se razvrtit, treba mu 12 dana da uhvati.

Offline Mario93

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi gp1 revolution
Odg: derbi gp1 50 racing
« Odgovori #1 : 09 Travanj, 2016, 09:48:59 »
I meni isti taj slucaj samo kaj kod mene do 20 kmh se vuce i onda ga razvrti i vuce ko veliki,pa mene isto zanima kaj bi to moglo bit

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: derbi gp1 50 racing
« Odgovori #2 : 09 Travanj, 2016, 12:52:10 »
Pozdrav. Radi se o skuteru derbi gp1 50 racing. Na njemu je leo vince auspuh, žuti federi kvačila i rolice 3,7g ( probušene borerom zbog dodatnog olakšavanja), probušene su iz razloga jer skuter neće povuć od nule, jednostavno neće otvorit, pogotovo ako je neka uzbrdica, dok jedino s ovakvom kemijom od rolicama odma otvara, samo šta je max brzina oko 80, i luduje u okretaje..ima li neko rješenje? probao sam s rolicama od 4,5g, dok povuče ide dobro, ali kad se nađem na nekoj uzbrdici, ne može se razvrtit, treba mu 12 dana da uhvati.

pozdrav,

prvo baci te rolice u smeće odma. to nije u balansu vise kako treba.  tebe muci nesto drugo jer 3.7g rolice su tako i tako prelagane za pia masinu sa spuhom. imas zute federe kvacila koji visoko hvataju i zato ti nece povuci odma nego tek kad se razvrti. stavi mekse crne ili bijele malossi pa probaj. oko 4.5-4.8 g i trebas na serijskom variomatu sa spuhom. jel to stavljen neki rezonantni spuh ili onaj ravni sto izlazi kraj sica?