Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio NRG Power cudan zvuk - mozda lezaj radilice  (Posjeta: 878 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nrgpower22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power
  • Moja Kaciga: Probiker PR2
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: LeoVince TT
Piaggio NRG Power cudan zvuk - mozda lezaj radilice
« : 17 Srpanj, 2015, 01:23:56 »
Prije 200kilometara sam mjenjao radilicu i lezaje radilice, radilicu uzeo polovnu presla 8k kilometara a lezaji ntn taiwan druge nisam mogao naci, sve montirano kako treba skuter upalio vozim radi sve ali me muci neki zvuk sa strane magneta znaci magnet kada sam upalio se vrtio odlicno nije oscilirao bas je bilo kako treba, radilica nema lufta ali od pocetka kao da mi se cuje onaj zvuk lezaja koji cvili i to samo na leru, u vozji nista se ne cuje osim kvacila koje trza pri startu da li to moze nastetiti radilici ? Ne mogu sa sigurnoscu reci da se cuje taj zvuk kao da se malo nazire ali nije uopste glasno moram se primaknuti magnetu da bi to cuo, sa strane variomata se ne cuje nikako nista, takodjer kada ugasim skuter cuje se kada se prestane okretati radilica kao cik mali kada sve stane, ponavljam u voznji odlicno sve ? Da li imam razloga za zabrinutost ili ? Radilica kada je ubacena u blokove odlicno se vrtila bez najmanjeg otpora. Hvala unaprijed  :icon_thumright: