Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VXR 180  (Posjeta: 1373 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline b_l_a_c_k

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Nexus 500
VXR 180
« : 30 Lipanj, 2015, 20:46:40 »
Pozdrav

Nešto razmišljam o kupovini VXR-a 180, 2002. godina. prešao oko 14 000 km. Zamolio bih Vas za upute na šta bi trebalo obratiti pažnju. Do sada sam vozio kineza 125, poslije kit 150 pa opet 170...

Hvala unaprijed.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: VXR 180
« Odgovori #1 : 30 Lipanj, 2015, 22:27:16 »
treba obratit paznju na nosac masine i selen, ako ima lufta u nosacu skuter postaje nestabilan popravak eventualnog nosaca sa selenom od 300kn - do 600kn, vilice ako vuce u stranu ili su krive ili trebaju biti reparirane, usisna grana ako je ispucana to je 200kn, membrana karburatora ako je ispucana ona je oko 500kn, ako skuter tesko pali ili ne prima gas pravilno treba provjeriti karike ili nastelati ventile.

s obzirom da je skuter samo 14.000presao, a to sa runnerima nikad ne znas, onda od svega ovoga nebi nista trebalo biti u defektu, eventualno provjeriti je li radjen servis, remen rolice, klizaci kako nebi doslo do puknuca remena itd. remen se obicno na takvoj kilometrazi i treba zamjeniti.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34