Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kymco agility city 50 2t  (Posjeta: 2270 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dhrestak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco agility city
  • Moja Kaciga: Probiker multiJ
  • MojSpuh: Giannelli rekord
Kymco agility city 50 2t
« : 19 Svibanj, 2015, 13:18:33 »
Pozdrav forumasi, molim vas za pomoc

Vozim kymco agility city 50 2t, prosao sam s njime 3000km skinute su blokade i ide do 60 i par kmh. Kontaktirao sam nekoliko trgovina što mogu napraviti kako bih povećao ubrzanje i malo brzinu (preko 70kmh bi mi bilo super uz malo bolje ubrzanje) pa sam na kraju se odlučio za auspuh rolice i federe, nisam zelio stavljati kit. Kupio sam gianelli rekord i prodavač mi je dao rolice od 5.5g i 2 vrste federa. Krenuo sam sam to montirati ali nisam uspio promjeniti rolice i federe jer nemam alata za to. Stavio sam samo auspuh i zvuk je odlican skuter ima nesto vise snage na usponu ali brzina mu nije isla preko 60kmh tocno tamo stane iako mi se cini da bi mogao jos potegnuti. U voznji je isao do 20kako tako a onda bi samo skocio na 40, start je bio slabiji ali ovo ostalo ok osim krajnje brzine.

1.Pitanje : da li sam mogao nekako krivo spojiti auspuh gianelli? kada sam skinuo originalni bila je na spoju neka plocica koja kao da sužava dovod u auspuh, nju nisam stavljao na novi, da li mi to treba?

Kontaktirao sam prodavaca od kojeg sam kupio auspuh pa je rekao da probam s rolicama i federima pa ću vidjeti, on je na drugom kraju grada pa mi se nije išlo do njega. Odvezo sam skuter u servis na kvartu i stavili su mi rolice 5,5g i plavi feder. Nakon toga start katastrofa moram nabiti gasa da se skuter pokrene krene dosta lose, ubrza ok od 35-40 do preko 70kmh ali je ovaj start uzasan. Vratio sam ga u servis da tamo u miru isprobaju druge federe i rolice da se popravi start.

2.Pitanje : Zna li netko optimalnu kombinaciju rolica i federa za spomenuti skuter i da li da razmisljam o nekim drugim dijelovima koje treba mjenjati - dizna ili slično? Jer ovako kako je sa ugradnjom auspuha sam dobio sporiji skuter u konačnici...

Molim za savjet i odgovore, i da li da u konačnici stavim kit ili da ostavim kako je? Ionako sam "bacio" novce za auspuh pa mi je sada opcija ili ici do kraja ili odustati od svega... hvala

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17035
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Kymco agility city 50 2t
« Odgovori #1 : 19 Svibanj, 2015, 21:05:17 »
auspuh radi iskljucivo ako je pogodena gramaza da se masina vrti kako bi auspuh dolazio do izrazaja
bez promjene utega i federa i eventualno dizne nama tu kruha

tako da odi do nekoga ko ima pneumatski pistolj da ti otpusti variomat (vulkanizer ce to imati kao i svaki mehanicar) i zvono pa ga s gedorom zategni
a doma lako onda zamjenis i ustelas s utezima

Offline filipsimegi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 52
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nrg172malossi
Odg: Kymco agility city 50 2t
« Odgovori #2 : 04 Lipanj, 2015, 03:20:55 »
samo se pogiraj rolinama i sustom mozes i doma skinuti variomat i frezion ako imas maste,