Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: LC bez kilera  (Posjeta: 2966 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline malaguti f12

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 647
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: samobor
  • Moj Skuter: ponositi vlasnik aerox-a
  • MojSpuh: hmm.......
Odg: LC bez kilera
« Odgovori #20 : 22 Kolovoz, 2008, 10:00:50 »
stavi dole malog crnceka i nek puse  :laughing6:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: LC bez kilera
« Odgovori #21 : 22 Kolovoz, 2008, 12:36:31 »
uvijek se može nać mjesto... dalo bi se stavit i ispod (na sredi skutera) malo preradit tu donju plastiku da puše prema kileru koji bi bio postavljen prema zemlji i eto a kiler bi bio na ramu pričvršćen
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: LC bez kilera
« Odgovori #22 : 22 Kolovoz, 2008, 12:59:04 »
Mozda bi bilo dobro da kopira princip rada prijenosnog hladnjaka, drzis preko noci one patrone i kad se ohlade stavis oko cilindra  ;D

Dobra!!!  :notworthy:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: LC bez kilera
« Odgovori #23 : 22 Kolovoz, 2008, 14:05:39 »
Mjesto zadnje felge staviš ventilator i na vario namontiraš hladnjak i opleti  :laughing6: al imam još bolju ideju. Na kascigu (nadam se da ju nosiš) namontiraj hladnjak i pokitaj i ofarbaj da lijepo izgleda i onda spojiš s motorom i toj to. Slično ko što oni imaju lampe na kacigama kad dakar voze!! :icon_biggrin:

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: LC bez kilera
« Odgovori #24 : 22 Kolovoz, 2008, 21:08:04 »
jebiga i vi sad znate srat...covjek zeli napravit nesto inovativno a svi ga potkopavate u tome...ako imate sta pametno rec recite ,ako ne sutite...mogu li se vile na luni malo da se nakose prema naprijed, da npr ono sto ti je hac vario da napravi isto to samo ukoso ali bi ti i volan isao nakoso?neznam jeli to uopce izvedivo...mozda glupost ali eto i od mene ideja ...al da uspijes da malo nakosis mislim da bi dobio mjesta za hladnjak i luna bi postala chooper.. :)

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: LC bez kilera
« Odgovori #25 : 22 Kolovoz, 2008, 21:50:59 »
ratz_hel ne možeš tak krivit vilice........

robi imam jednu poslasticu za tebe koja bi mogla rješit tvoj problem,na PM ti sutra pošaljem sliku sa mjerama
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: LC bez kilera
« Odgovori #26 : 22 Kolovoz, 2008, 22:33:08 »
ma moze brener i grij  :toothy9: , imam lude ideje...bash me zanima sta cete slozit...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: LC bez kilera
« Odgovori #27 : 22 Kolovoz, 2008, 23:03:27 »
roby a da preradis prednju masku stavis far od roxa i imas mjesta za kiler kao sto je netko vec napisao

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: LC bez kilera
« Odgovori #28 : 23 Kolovoz, 2008, 00:03:38 »
e jewbiga sad...onda to nije vise luna...iaovako ima previse dijelova od roxa...sta bi onda ostalo od lune...to bi bio onda rox...