Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: glavčina diska  (Posjeta: 611 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline luxylm9

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilia sr 50
glavčina diska
« : 05 Kolovoz, 2013, 20:01:25 »
zanima me kako cu riješiti novi navoj za glavčinu od zadnjeg kotaca za apriliu sr 50 r jel zna neko možda da ima neko u splitu ko to radi??

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: glavčina diska
« Odgovori #1 : 05 Kolovoz, 2013, 20:28:57 »
mislim da ces tesko popravit ili narezat novi navoj na tu osovinu jer to je jako tvrd celik, jednostavnije je zamijeniti cijelu osovinu, da se ona nac na forumu za 100kn ili cak manje.

pase ti sa bilo kojeg novijeg 2T 50ccm piaggio agregata
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline luxylm9

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilia sr 50
Odg: glavčina diska
« Odgovori #2 : 05 Kolovoz, 2013, 20:57:29 »
mislim da ces tesko popravit ili narezat novi navoj na tu osovinu jer to je jako tvrd celik, jednostavnije je zamijeniti cijelu osovinu, da se ona nac na forumu za 100kn ili cak manje.

pase ti sa bilo kojeg novijeg 2T 50ccm piaggio agregata
a pase mi od bilo kojeg piaggio agregata novijeg godišta a problem je sta su svi sa vise rupa a meni tribaju sa 3 rupe jel da minjan cilu felgu to mi je jos dodatni trosak

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: glavčina diska
« Odgovori #3 : 05 Kolovoz, 2013, 21:04:02 »
Gianelli misli vjerojatno na osovinu kotača da ti je tamo otišo navoj, iako se da narezat i na njega.
A glavčinu za sr-a ćeš teško nać, zato odi do nekog tokara pa nek on vidi šta se da napravit.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: glavčina diska
« Odgovori #4 : 05 Kolovoz, 2013, 21:19:31 »
mislim da ces tesko popravit ili narezat novi navoj na tu osovinu jer to je jako tvrd celik, jednostavnije je zamijeniti cijelu osovinu, da se ona nac na forumu za 100kn ili cak manje.

pase ti sa bilo kojeg novijeg 2T 50ccm piaggio agregata
a pase mi od bilo kojeg piaggio agregata novijeg godišta a problem je sta su svi sa vise rupa a meni tribaju sa 3 rupe jel da minjan cilu felgu to mi je jos dodatni trosak
a tebi treba glavcina ? nisam shvatio u cemu je problem, jesu otisli navoji u glavcini il sta?

u jednom servisu sam vidio glavcinu od sr-a, bila je za ''bacit'' tj nikome nije trebala, sad sto su napravili s njom ne znam, pogledat cu sutra ako stignem pa ti javim.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline luxylm9

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilia sr 50
Odg: glavčina diska
« Odgovori #5 : 05 Kolovoz, 2013, 21:27:39 »
mislim da ces tesko popravit ili narezat novi navoj na tu osovinu jer to je jako tvrd celik, jednostavnije je zamijeniti cijelu osovinu, da se ona nac na forumu za 100kn ili cak manje.

pase ti sa bilo kojeg novijeg 2T 50ccm piaggio agregata
a pase mi od bilo kojeg piaggio agregata novijeg godišta a problem je sta su svi sa vise rupa a meni tribaju sa 3 rupe jel da minjan cilu felgu to mi je jos dodatni trosak
a tebi treba glavcina ? nisam shvatio u cemu je problem, jesu otisli navoji u glavcini il sta?

u jednom servisu sam vidio glavcinu od sr-a, bila je za ''bacit'' tj nikome nije trebala, sad sto su napravili s njom ne znam, pogledat cu sutra ako stignem pa ti javim.
je navoji su mi otišli u glavčini aj vidit to pa mi jevi ako ti nije problem  :icon_thumright:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: glavčina diska
« Odgovori #6 : 06 Kolovoz, 2013, 21:06:08 »
prolazio sam danas tamo, covjek me blijedo pogledao.. jedva se on sjetio o cemu mu ja pricam, jbg ima od 2-3 mjeseca.  :toothy12:

inace piaggio servis, Buba, covjek ispred radione ima neki zeljezni stalak, tam vjesa stare zacepljene serijske auspuhe, onakvi kakvi se na forumu prodavaju za 100kn, nadje se i svasta tu ispred, ostavi to tako tjedan-dva dana, i prekonoci to stoji ispred ( ne kazem da treba doc navecer i pohapat) ali covjek to stavi ispred s namjerom da neko to uzme ako mu treba prije nego sto on to baci ili da u otkup. ugl jednom sam vidio veliki blok od piaggio 50 i tu glavcinu na njemu, i tad sam gledao pokupit to... al nisam znao sto bi s tim evo sad bi dobro doslo, netko je bio brzi. :dontknow: :toothy3:

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34