Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problem sa svjecicom Runner VX  (Posjeta: 517 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Runner VX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner VX
Problem sa svjecicom Runner VX
« : 17 Travanj, 2013, 12:17:58 »
Problem je ovakav, radi se o gilleri runneru 125 vx, skut je normalno radio i sve je bilo ok dok nisam otišo prije neki dan na fax sa skuterom... Vožnja kroz grad, malo se proganjo i skoro kod faxa vidim ja na semaforu dok stojim malo bijelo dimi iz auspuha, pa onda kad se zaletim pa pustim gas pukne onak iz auspuha ko da dobiva previše goriva i dođem na fax, stanem i padnu okretaji i ugasi se... i poslje ga nisam mogo upalit dopeljo ga doma, gledam sve živo i reko da probam svijećicu., imo sam jednu staru  doma stavim ju unutra i upali na zub... reko dobro valjda je riknula... jučer odem opet na fax i opet isto, zovem frenda donese mi novu svijećicu, promijenim i motor opet na zub upali... ugl onda sam se vraćo doma preko šestina i spuštam se niz breg kod crkve bez gasa i počne opet pucketat iz aupuha ko da je previše goriva u smjesi i letjele su iskre malo iz auspuha i bijeli dim (frend je bio u autu iza mene pa mi je reko)... došo doma ostavio motor i sad ga probam upalit i opet ga nemrem upalit... iskru baca, kabel ne probija, šeraf od zraka je na 2 kruga otvoren... ispada ko da kada se motor zagrije i kad se ganjam s njim, ovisi kak di mogu al ono od 80 do 100, ful gas ovo ono ko da svjećica pregori, umre... sve svijećice su bile ngk cr8eb i zadnje dvije godine normalno sam se s njima vozio, nikakvih problema... skut je isto serijala

Offline Runner VX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: Problem sa svjecicom Runner VX
« Odgovori #1 : 18 Travanj, 2013, 08:06:08 »
Jel moguce da se to dogada jer je fergazer bio zmazan pa smjesa nije bila dobra?

Offline Runner VX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: Problem sa svjecicom Runner VX
« Odgovori #2 : 28 Travanj, 2013, 18:26:20 »
Pukla je glava... sad da ne otvaram novu temu, jel paše glava od vxr-a na vx-a? jer imam odličnu glavu al je od vxr-a, a ja bi onda sa svoje preselio sve (bregasta itd)