Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia 70ccm kit, čudan zvuk prilikom paljenja na starter...  (Posjeta: 361 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline arz

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Naime, nakon što sam stavio malossi base kit, a prilikom paljenja na starter, ajmo reč svaki 5 puta mi se čuje zvuk nekog "tupog ruljenja" ako si možete predočiti taj zvuk. Znači samo u onom prvom udaru, tj. kad stisnem prekidač paljenja. Prije mi se to nikada nije događalo. Možda je razlog tome sada dosta pojačana kompresija, možda automat ne šljaka kak treba, ne "uzubi" na vrijeme pa od tuda taj zvuk. Inače sama mašina radi odlično, mirno, na laganom i ujednačenom ler gasu i dobro ide i povlači. To se događa neovisno jel motor hladan ili vruč. Inače pali na zub...
Jel imao netko takav slučaj možda? ???

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia 70ccm kit, čudan zvuk prilikom paljenja na starter...
« Odgovori #1 : 03 Rujan, 2012, 14:33:54 »
hoće to.. ja sam dečku na malagutija stavio malossi sport i na anlaser uopće nije mogao upaliti. a kurbla je bila tvrda i na nju je palio..
pogotovo su minarelli anlaseri slabi sa onim svojim teškim i kompliciranim bendixom sa milijun dijelova..

Offline arz

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia 70ccm kit, čudan zvuk prilikom paljenja na starter...
« Odgovori #2 : 03 Rujan, 2012, 15:09:07 »
Jel paše možda neki drugi bendix, jači?  Znači nemre se niš dogoditi osim kaj se on moze rastepsti?