Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Amortizeri  (Posjeta: 2938 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marjan.vxr

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1016
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: vxr&sr50r
  • Moja Kaciga: +
  • MojSetup: +
  • MojSpuh: +
Odg: Amortizeri
« Odgovori #20 : 13 Prosinac, 2011, 21:04:49 »
smiri malo

Offline SebastianAprilia

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia Atlantic 250, 2006.
  • Moja Kaciga: Nolan, IXS
Odg: Amortizeri
« Odgovori #21 : 22 Ožujak, 2012, 14:17:59 »
poz,
da ne otvaram novi topic,
dignut cu ovaj,  :toothy11:

znaci atlantic 250, uzeo bi dodatni amortizer iza(nacuo sam da se to moze stavit)
i sad:
- da li uzet novo ili rabljeno(di, od koga) i koja lova je tu u igri...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Amortizeri
« Odgovori #22 : 26 Kolovoz, 2012, 21:36:20 »
da ija neotvaram novu temu

jesu na onam rms zutom amortu i rs24 opruge iste debljine??

i ako netko zna jel na onom bitubu sa "2" opruge,jel opruga uza nego na ova dva navedena gore!?

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Amortizeri
« Odgovori #23 : 26 Kolovoz, 2012, 21:51:23 »
taman nesto razmisljam o amotizerima da bi mogo otvorit temu i eto na, diskusija je vec u tijeku  :toothy12:

zanimalo me koju prosjecnu trajnost zadnjeg amortizera ocekujete i koju ste dobili?

autu je prosjek 100.000 km mada na amortizerima losije kvalitete i manje. slicno iskustvo sam imao sa yss amportizerima. cijena je smjesnih 200kn i amortizer je propisao nakon 20.000km gradske voznje. za tu cijenu je super.

uglavnom gledam za VXR amortizere pa me zanimalo koje bi reporucili da su kvalitetom zadovoljavajuci a cijenom ne kao necija placa  :glasses9:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Amortizeri
« Odgovori #24 : 26 Kolovoz, 2012, 22:13:06 »
taman nesto razmisljam o amotizerima da bi mogo otvorit temu i eto na, diskusija je vec u tijeku  :toothy12:

zanimalo me koju prosjecnu trajnost zadnjeg amortizera ocekujete i koju ste dobili?

autu je prosjek 100.000 km mada na amortizerima losije kvalitete i manje. slicno iskustvo sam imao sa yss amportizerima. cijena je smjesnih 200kn i amortizer je propisao nakon 20.000km gradske voznje. za tu cijenu je super.

uglavnom gledam za VXR amortizere pa me zanimalo koje bi reporucili da su kvalitetom zadovoljavajuci a cijenom ne kao necija placa  :glasses9:
I mene zanima trajnost recimo bituba yzb?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Amortizeri
« Odgovori #25 : 26 Kolovoz, 2012, 22:24:46 »
mene zanima kak idu po sirini opruge,kad dobim odgovor radite s temom sta ocete hahaha  :toothy3: :toothy3:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Amortizeri
« Odgovori #26 : 27 Kolovoz, 2012, 17:22:48 »
a ljudi

Offline marracc

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 951
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: Scorpion EXO
  • MojSetup: TP remen i vario, Malossi FLY
  • MojSpuh: Gianelli NRX
Odg: Amortizeri
« Odgovori #27 : 30 Kolovoz, 2012, 20:42:53 »
za one koji misle stavljat duze amortizere od serijskih, neka si provjere koliko im je razmak od ruba gume do poda, jer kad stavis duzi amortizer smanji se taj razmak, i ak nemas bocnu nogaru onda skuter hoce padat s centralnih nogara. ja recimo nisam mogao staviti duzi amortizer bas zbog toga, stacio sam 4 cm duzi amortizer i skuter nije htio stajat na nogarama, a i granicnici na rami nisu dali toliki raspon, tak da is to provjerite prije kemijanja s amortizerima  :icon_thumright: