Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 180 sp na runner 50, nrg itd..  (Posjeta: 1073 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Bidalot_C30

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
180 sp na runner 50, nrg itd..
« : 14 Ožujak, 2012, 20:51:31 »
ajmo znalci, ovako, ja i kolega imamo u planu sad za lito ubost dvi 180-ke pa me zanima par stvari kao npr.

1. konkretna cijena 180 masine sa instalacijon i svin pripadajucin djelovima za kompletni swap da je u ok stanju
2. na koji motor je kvalitetnije uvalit to, na runnera 50 ili nrg-a jer znan da nrg ima prednji kraj dosta lagan
3. koje su nuspojave takvog swapa, znaci uvijanje rame, drzanje u zavojima, i jeli vozljivo na vilicama od 50-ke
4. sta je tocno potrebno priradit sta se tice nosaca masine, jel moze na nosac od 50 il triba od 180 i ostalo sta je potrebno
5. i zadnje, koliko bi me izaslo otp da kupujen neki blokani 50 sa svim plastikama i ostalin, masina je manje bitna jer bi isla 180

znan da san malo upila, al san trazija po forumu i nisan nasa neke konkretne odgovore, ugl jedan kaze jedno, drugi drugo...
ja se unaprid zahvaljujen na odgovorima, zivili :hello:

Offline bizz0

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 199
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: Aprilia
Odg: 180 sp na runner 50, nrg itd..
« Odgovori #1 : 15 Ožujak, 2012, 10:38:21 »
ajmo znalci, ovako, ja i kolega imamo u planu sad za lito ubost dvi 180-ke pa me zanima par stvari kao npr.

1. konkretna cijena 180 masine sa instalacijon i svin pripadajucin djelovima za kompletni swap da je u ok stanju
2. na koji motor je kvalitetnije uvalit to, na runnera 50 ili nrg-a jer znan da nrg ima prednji kraj dosta lagan
3. koje su nuspojave takvog swapa, znaci uvijanje rame, drzanje u zavojima, i jeli vozljivo na vilicama od 50-ke
4. sta je tocno potrebno priradit sta se tice nosaca masine, jel moze na nosac od 50 il triba od 180 i ostalo sta je potrebno
5. i zadnje, koliko bi me izaslo otp da kupujen neki blokani 50 sa svim plastikama i ostalin, masina je manje bitna jer bi isla 180

znan da san malo upila, al san trazija po forumu i nisan nasa neke konkretne odgovore, ugl jedan kaze jedno, drugi drugo...
ja se unaprid zahvaljujen na odgovorima, zivili :hello:

ako zelis da bude sve po PS-u onda ces morat varit nosace od 150/180 na kostur a ostalo vise manje je plug'n'play  a cijena kompletne masine sa inst. te dođe oko 2500 kn neka solidna cifra :headbang:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: 180 sp na runner 50, nrg itd..
« Odgovori #2 : 15 Ožujak, 2012, 10:45:30 »
ako zelis da bude sve po PS-u onda ces morat varit nosace od 150/180 na kostur a ostalo vise manje je plug'n'play  a cijena kompletne masine sa inst. te dođe oko 2500 kn neka solidna cifra :headbang:

pod 150 skuter ak si mislil na sr,onda krivo..on nema centralni nosač selena na rami ko sp180..
također trebaju škare od sp-a..nema uvijanja rame jer su iste od 50 i 180..
vilica vxr jer ova od pedesetke nevalja.
treba ti i kiler s ventilatorom od vx/r-a il sp-a.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline bizz0

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 199
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: Aprilia
Odg: 180 sp na runner 50, nrg itd..
« Odgovori #3 : 15 Ožujak, 2012, 11:05:53 »
pod 150 skuter ak si mislil na sr,onda krivo..on nema centralni nosač selena na rami ko sp180..
također trebaju škare od sp-a..nema uvijanja rame jer su iste od 50 i 180..
vilica vxr jer ova od pedesetke nevalja.
treba ti i kiler s ventilatorom od vx/r-a il sp-a.

pa ok sad sve ovisi sto on zeli jbg  :headbang:

Offline Bidalot_C30

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 180 sp na runner 50, nrg itd..
« Odgovori #4 : 15 Ožujak, 2012, 15:25:03 »
pod 150 skuter ak si mislil na sr,onda krivo..on nema centralni nosač selena na rami ko sp180..
također trebaju škare od sp-a..nema uvijanja rame jer su iste od 50 i 180..
vilica vxr jer ova od pedesetke nevalja.
treba ti i kiler s ventilatorom od vx/r-a il sp-a.

mislija san na sp-a 180, to za kiler znam, znaci samo taj nosac navarit, to nebi triba biti neki veliki problem i sta si mislija pod skare...nisam toliko u skuterima pa me neidu ti strucni izrazi  ;D

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: 180 sp na runner 50, nrg itd..
« Odgovori #5 : 15 Ožujak, 2012, 15:28:10 »
mislija san na sp-a 180, to za kiler znam, znaci samo taj nosac navarit, to nebi triba biti neki veliki problem i sta si mislija pod skare...nisam toliko u skuterima pa me neidu ti strucni izrazi  ;D

skare ili klackalica,nosac motora je to..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Bidalot_C30

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 343
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 180 sp na runner 50, nrg itd..
« Odgovori #6 : 15 Ožujak, 2012, 15:37:22 »
znaci kiler, nosac sa 180 i eventualno vilice..jos samo naci zacvikanog nrg-a, posto bi se da naci neki, masina nebitna, bitno da ima sve ostalo?