Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 50 - izbor amortizera  (Posjeta: 697 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Runner 50 - izbor amortizera
« : 27 Veljača, 2012, 21:38:24 »
Razmišljam o promjeni amortizera na runneru pošto ovaj originalni već lagano lupa preko jačih neravnina,a i otvrdnuo je već polako.Uglavnom razmišljam o ova tri dolje navedena.Ne treba mi nikakav bijesni amortizer pošto vozim serijalu,već samo da radi svoj posao.Najviše me privlači ovaj yss jel je najjeftiniji,a i vidim da jedini od ova tri dolazi s selenom.Sad neznam koliko se isplati uzimat ove skuplje pa ak neko ima kaj pametnog za reć...

yss
http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621638880224&target=productdetail&category1=A%3AA_GILERA%3AA_GILERA_RUNNER50SP06&category2=CAT%3ACAT_FAHRWERK%3ACAT_FAHRWERK_STOSSD

bgm
http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621638879744&target=productdetail&category1=A%3AA_GILERA%3AA_GILERA_RUNNER50SP06&category2=CAT%3ACAT_FAHRWERK%3ACAT_FAHRWERK_STOSSD

forza
http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621638878720&target=productdetail&category1=A%3AA_GILERA%3AA_GILERA_RUNNER50SP06&category2=CAT%3ACAT_FAHRWERK%3ACAT_FAHRWERK_STOSSD












Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Runner 50 - izbor amortizera
« Odgovori #1 : 27 Veljača, 2012, 23:03:18 »
bgm definitivno
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Runner 50 - izbor amortizera
« Odgovori #2 : 27 Veljača, 2012, 23:11:06 »
svi ti dolaze sa novim gumicama

na ovjesu nebih žalio, za 300 kn razlike naspram yss-a, uzmi bgm, još bi bilo bolje da nađeš u boji originala ako ima  :icon_thumright:

Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Runner 50 - izbor amortizera
« Odgovori #3 : 27 Veljača, 2012, 23:19:33 »
svi ti dolaze sa novim gumicama
E vidiš ovo me zanimalo,jel na slikama neki imaju gumu a neki ne pa nisam bio siguran jel moram i to naručit posebno.A osobno i meni je bgm nekak najbolji kompromis između ova tri kad uzmem cijenu u obzir,mada sam mislio uzet yss i za razliku kaj bi nadoplatil bgm-a uzet novu gumu,al budem još vidio.A kaj se tiče boje pašu mi sva tri jel su bijeli ko i runner tak da je tu i estetika zadovoljena,mada nebitno al čovjeka veseli

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner 50 - izbor amortizera
« Odgovori #4 : 28 Veljača, 2012, 09:27:01 »
to su sve taiwanski amortizeri i ak su svi na sličnom sistemu onda su uglavnom identičnih performansi.. uzmi koji ti je ljepši i koja boja ti se sviđa..