Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nrg problemcek  (Posjeta: 600 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline grgaSP04

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 199
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner Sp50
nrg problemcek
« : 11 Listopad, 2011, 19:50:52 »
znaci nrg je radio sve super i lijepo je iso al je bila neka stra svijecica koju je trebalo zamijenit..i naravno zamjenjena je novom nkg r svijecico i sve super radilo dok odjenom nije propao gas i dogura se on do doma i bilo je i sta za vidjet...na svijecici ispala elektora i puko most..dobro i to je bilo rijeseno nova svijecica sve super motor pali vozi...al tu je nasto drugi problem motor nece ma niti na nizbrdici preko 83 dok je prije po ravnci iso 90...skinut je prijenos cisto dok se ne nabavi brtvilo do sutra, unutra sve pase sve na svojem mijestu nista puklo ...sutra cemo vidjet sta je tocno bilo u cilindru al me zanima na sta da se pripremimo tj sta je moglo puknut da ga tako koci na 80 a do 80 dolazi istom brzinom ko i prije i start sve isto minimum drzi itd itd...hvala unapred
« Zadnja izmjena: 11 Listopad, 2011, 19:56:13 grgaSP04 »

Offline Jurich

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1289
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Primošten /
  • Moj Skuter: Runner Simoncelli 50
  • Moja Kaciga: HJC K- Ninja
  • MojSpuh: sc08
Odg: nrg problemcek
« Odgovori #1 : 11 Listopad, 2011, 21:21:55 »
znaci nrg je radio sve super i lijepo je iso al je bila neka stra svijecica koju je trebalo zamijenit..i naravno zamjenjena je novom nkg r svijecico i sve super radilo dok odjenom nije propao gas i dogura se on do doma i bilo je i sta za vidjet...na svijecici ispala elektora i puko most..dobro i to je bilo rijeseno nova svijecica sve super motor pali vozi...al tu je nasto drugi problem motor nece ma niti na nizbrdici preko 83 dok je prije po ravnci iso 90...skinut je prijenos cisto dok se ne nabavi brtvilo do sutra, unutra sve pase sve na svojem mijestu nista puklo ...sutra cemo vidjet sta je tocno bilo u cilindru al me zanima na sta da se pripremimo tj sta je moglo puknut da ga tako koci na 80 a do 80 dolazi istom brzinom ko i prije i start sve isto minimum drzi itd itd...hvala unapred

Neznan koju si svicicu stavija...uglavnom probaj sa ngk br9es ako bude ista stvar onda nije do svićice
PRODAJEM DOMAĆE MASLINOVO ULJE - informacije na PP

Offline grgaSP04

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 199
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner Sp50
Odg: nrg problemcek
« Odgovori #2 : 11 Listopad, 2011, 23:17:14 »
pa napiso sam da je druga svijecica stavljana i od dosade smo ocistili karb i filter zraka posto cilindar ide dole sutra tako da me zanima samo sta je moglo polomit u clindru..klip prstenovi neznam niti ja sta moze da sve otide misli smo da je dobro proso i da je elektroga izleta kroz ispuh i stvar rijesena bez ikakvih problema al ocito nije samo izletila usput je nes razvalila