Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner VX neće palit ...  (Posjeta: 487 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Runner VX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner VX
Runner VX neće palit ...
« : 16 Lipanj, 2011, 17:20:42 »
znači imam problem i probo sam sve živo i nikak da ga upalim... radi se o Runneru 125, 2006g, nova linija... bio mi je puko feder na kuplungu i to sam promjenio, stavio sam bijeli malossijev i onda je sve bilo dobro više manje al je trebalo poštelat fergazer (smjesu)... onda sam uzo raskopo fergazer, očistio ga sve vratio na mjesto odšerafio diznu za zrak 2 kruga i motor je radio i sve je bilo ok... i onda je odjednom samo presto palit, jedva da ga zavergla ko da nema struje, punio sam akumulator, spajo ga prek auta i ništa... nova svjećica, dobiva gorivo, baca iskru sve kak bi trebalo... pogledo sam i osigurače i dobri su svi, jedino kaj se događa je da akumulator kuha kad je spojen... sad jel nekaj u šlusu il kaj je fkt više nezz ??? ???  :'( :angry9:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Runner VX neće palit ...
« Odgovori #1 : 16 Lipanj, 2011, 18:31:27 »
krepao ti je po tome regler a vjerojatno i cdi. prvo zamjeni regler jeftiniji kvar zbog kuhanja akumulatora.

probaj upaliti ako uspiješ kvar riješen ako ne zamijeni cdi - skuplji kvar, neznam cijenu.
inačeje poznato da regler zna probiti i pustiti veču struju te tako skuriti CDI.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Runner VX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: Runner VX neće palit ...
« Odgovori #2 : 16 Lipanj, 2011, 23:32:16 »
hvala na odgovoru, tak mi je i frend reko, sutra ću posudit regler pa ćemo vidjet... nadam se da nije i cdi

Offline Runner VX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: Runner VX neće palit ...
« Odgovori #3 : 17 Lipanj, 2011, 17:15:50 »
jel ima neko cdi za runnera 125 vx da mi posudi sam da probam jel mi do cdi to sve il nije???? neko iz zg-a  :help: