Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: GTR Evolution  (Posjeta: 770 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
GTR Evolution
« : 20 Ožujak, 2011, 22:10:45 »
jel igra tko

ja sam se navukao,predobra simulacija


Offline kezo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: GTR Evolution
« Odgovori #1 : 21 Ožujak, 2011, 10:32:07 »
ja sam je igrai i fina je igrica,al sam je brzo prestao igrati zato kaj nisam mogao složit da mi volan radi kak se spada pa sam odustao
inače to je neki stand alone ako se ne varam.neznam kako se cijela igra zove al trebao bi imati još aute i/iz švedskog nekog prvenstva,wttc 2009 i 2010 i razna čuda,potraži si na torrentima ako ti se ovo sviđa jer je meni ovo bila najlošija varijanta

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: GTR Evolution
« Odgovori #2 : 21 Ožujak, 2011, 10:46:04 »
ja sam je igrai i fina je igrica,al sam je brzo prestao igrati zato kaj nisam mogao složit da mi volan radi kak se spada pa sam odustao
inače to je neki stand alone ako se ne varam.neznam kako se cijela igra zove al trebao bi imati još aute i/iz švedskog nekog prvenstva,wttc 2009 i 2010 i razna čuda,potraži si na torrentima ako ti se ovo sviđa jer je meni ovo bila najlošija varijanta

zasada votim prvenstvo,meni je volan odlican,ide ti ti oces,bmw bokom ide :laughing7: