Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bnet problem  (Posjeta: 1329 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Bnet problem
« : 10 Siječanj, 2011, 12:36:19 »
pozz svima! vec me dugo muci ovaj problem i mislim da nisam jedini,gledam okolo po forumima i svi isto, pa da zapocnem...od bnet-a sam dobio zicani modem scientific atlanta,medjutim meni treba wireless pa sam kupio wireless router d-link dir-300 (bnet ima u ponudi 2 routera za koju imaju tehnicku podrsku al su kostali previse para pa sam  sam izabrao jeftiniji) i sve je funkcioniralo super dok nisu mjenjali vezu sa PPPoP na PPTP! namjestio sam da internet ide normalno preko zicanog modema(speedtest mi pokazuje oko 7 i po MBs) al kad ukljucim wireless brzina mi neide preko 1 Mbs,znaci totalno m i guši vezu...niko mi nezna rec di je problem,služba za korisnike totalno beskorisna,na forumima nemogu nas rješenje...ja sam ga konfigurirao prema postavkama koje imaju za d-link dir-635(http://portal.bnet.hr/RI/pages/dlink/1.html),evo neznam sta da radim jer sam vec lud totalno,jedino mi preostaje da idem kupit taj njihov d-link dir-635 koj je dosta skup al jbg...ako neko zna neko rješenje ili ima isti slučaj nek pomogne  :icon_thumright:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17042
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Bnet problem
« Odgovori #1 : 10 Siječanj, 2011, 14:06:38 »
pogledaj dali ti nije u modemskim postavkama postavljen anex korektno mozda i dali imas network sharing mod imas ukljucen koji djeli konekciju tako da daje po megabit po korisniku.
takoder pokusaj flashati ruter s firmwareom od proizvodaca ne od provajdera
ja sam isto imao probleme s opremom dok sam s tkoma na optimu prolazio jer im oprema nike kros kompatibilna

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: Bnet problem
« Odgovori #2 : 13 Siječanj, 2011, 21:39:43 »
ma provjerio sam sve postavke,i falshao ga s najnovijim firmwareom al svejedno nece.. :angry7: ma citao sam po svim mogucim forumima i svi isti problem...tako da mi je dopizdilo i kupio sam kod njih u bnetu d-link dir-635,namjestio ga prema njihovim postavkama sve super kad ono evo novom problema..jaoo.. :toothy11: veza pukne sama od sebe i to par puta na dan,nekad proradi natrag odmah za 1min nekad moram cekat i po 20min...stvarno više gubim živce s je*enim bnetom...zovem službu za korsnike i covjek mi kaze evo prosljdeili smo tehnicarima zvat cemo vas danas,i budale me nazovu tek za 3 dana(nakon sto sam ih svaki dan zvao i forsirao) i naravno nije me bilo doma,baka se javila jadna nezna nista...i sad se ja moram natezat s snjima da napokon imam normlan internet.. :sad3: