Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio - Stage 6 PRO info  (Posjeta: 3244 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Stage 6 PRO info
« Odgovori #20 : 25 Listopad, 2009, 18:49:46 »
dobro to je slučaj sa trofijem  :icon_biggrin: ali to šta si ti dobio demantira alfinu teoriju da sa kitom na nižim okretajima imaš još manje snage  :dontknow:

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Stage 6 PRO info
« Odgovori #21 : 25 Listopad, 2009, 18:54:47 »
imam ga ja vec par mjeseci i izuzetno sam zadovoljan!
nebi ga trebalo vrtit na sport cilindru bez preinaka!!!

ja sam ga vrtio 2 mjeseca i sad je cilindar na obradi za 47,6 klip s jednom karikom i radi se portmap due+...

a setup jos nisam usavrsio, ali sa multivarom oko 5gr rolice i neki tvrdji feder iza...meni nisu pasali ni zeleni ni bijeli ni serijski...

sa oprugama na kuplungu ne treba pretjerivati, ja sam imal crne malossi i stvarno lijepo pocupa odma iz niskih obrtaja i vozljiv je po gradu bez problema...

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Stage 6 PRO info
« Odgovori #22 : 25 Listopad, 2009, 19:50:48 »
dobro to je slučaj sa trofijem  :icon_biggrin: ali to šta si ti dobio demantira alfinu teoriju da sa kitom na nižim okretajima imaš još manje snage  :dontknow:
to bi moglo znacit da cu muku trpit ko i svi ostali sa pro replicom kad ga stavim na replicu. :D

@lazo, ovo dolje na slici nije s6 pro za pia nego pro replica kao u mene, ovak izgleda pro.

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: Stage 6 PRO info
« Odgovori #23 : 26 Listopad, 2009, 01:52:16 »
ma uglavnom za peugeot je to najjači auspuh što se može kupit i jači je nego za piaggio, na peugeotu je on s kratkom granom