Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aukcije  (Posjeta: 1639 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
aukcije
« : 27 Listopad, 2009, 01:42:10 »
ovako temu otvaram iz razloga da se pravila u aukcijama postroze jer pravila koja trenutno jesu clanovi bas i ne postuju a to nema smisla...
znaci ako si ti u aukciji ponudio odredenu svotu i zadnji si ponudac MORAS kupit predmet bez obzira treba on tebi ili ne, pase ti ili ne..
neznam koliko su vam poznata pravila aukcije ali po svemu ovome bi se dalo zakljucit ili da neznate pravila ili da se pravite grbavi i serete..
u aukciji se NE pise tj nudi ako to ne mislis kupit it o sto je ovo forum ne znaci da vi mozete tako krsit pravila kad vam se sprdne...
ja sam osobno 2 aukcije otvorio u kojima ponudac nije kupio predmet jer se nesto izjalovilo s njegove strane a i ima jos primjera di clanovi nisu ispostovali pravila aukcije..cak mi se jedan clan i zalio zbog toga i ja u potpunosti podrzavam tu "zalbu" jer stvarno nije u redu..
sad cu napisat pravila koja bi trebala bit u tom dijelu trznice pa mozda clanovi budu manje krsili..

1.ako si ponudio i ako si zadnji ponudac MORAS kupit predmet
2. ako ne kupis iz bilo kojeg razloga a zadnji si ponudac ides na crvenu listu

to bi trebalo istaknut da svi clanovi procitaju..i smatram da bi se pravila trebala postrozit u kompletnoj trznici jer je ovo trenutno u najboljem slucaju uzas i svakim danom je sve gore..koda smo na divljem zapadu i svi nosimo revolvere oko pasa  ::)

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aukcije
« Odgovori #1 : 27 Listopad, 2009, 02:22:57 »

to bi trebalo istaknut da svi clanovi procitaju..i smatram da bi se pravila trebala postrozit u kompletnoj trznici jer je ovo trenutno u najboljem slucaju uzas i svakim danom je sve gore..koda smo na divljem zapadu i svi nosimo revolvere oko pasa  ::)
zamisli to, umjesto na skutere stavljamo zx na konje.  :laughing7:

mislim da trea i odredit najmanje podizanje cijene, a sta npr ako tome tko prodava ne odgovara cijena koja se ponudila.
tak isto meni na ebay-u, ponudio za onaj s6 cnc drive 15, al posto nitko nije vise podzao ostalo na 8€ i lik nije htjeo poslat.

tj hocu rec moraju bit i pravila ista za prodavaoca i onog tko kupuje. a ne ak mu ne odgovara cijena odustane odprodaje.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: aukcije
« Odgovori #2 : 27 Listopad, 2009, 02:59:13 »
gledaj ponudac odlucuje o pocetnoj cijeni, minimalnom iznosu dizanja cijene i ostalim..zato pazite kakvu pocetnu cijenu stavljate..manja cijena daje vecu vjerovatnost za prodajom ali i veci rizik za prodajom za malu cijenu..jbg ako neko ne kuzi aukciju neka se ne upusta u to..

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: aukcije
« Odgovori #3 : 27 Listopad, 2009, 09:43:40 »
ako me pamcenje dobro sluzi, i sam prodavac koji je organizirao aukciju se ne pridrzava pravila i cijela tema djeluje neozbiljno.
I kako se onda moze ocekivati ozbiljnost i odgovornost  :dontknow:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: aukcije
« Odgovori #4 : 27 Listopad, 2009, 12:13:50 »
sve mi se nekako cini da je ovo mene islo.. :toothy11: mislim da su svi skuzili da nisam nikad ozbiljan i da je uvijek zajebancija i ja ne branim da neko napise nesto u aukciji uz ponudu ali nekih osnovinih pravila da se postuju..i na kraju krajeva kako da budem ozbiljan kad sam okruzen hrpom neozbiljnih ljudi  :icon_biggrin:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: aukcije
« Odgovori #5 : 27 Listopad, 2009, 12:48:34 »
....

1.ako si ponudio i ako si zadnji ponudac MORAS kupit predmet
2. ako ne kupis iz bilo kojeg razloga a zadnji si ponudac ides na crvenu listu

...

..to se podrazumjeva  :glasses9:
za sve ostalo : http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=23694.0

lock
« Zadnja izmjena: 27 Listopad, 2009, 13:39:13 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!