Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SF2  (Posjeta: 507 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tiho7

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
SF2
« : 19 Listopad, 2009, 02:54:48 »
Pozdrav svima..imam 2 pitanja..prvo:kako se skida ona plastika kod prednjeg tocka..iznad blatobrana!??drugo:kad je hladan skuter, prvih pol minute propada gas..  :help:

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: SF2
« Odgovori #1 : 19 Listopad, 2009, 10:49:08 »
Pozdrav svima..imam 2 pitanja..prvo:kako se skida ona plastika kod prednjeg tocka..iznad blatobrana!??drugo:kad je hladan skuter, prvih pol minute propada gas..  :help:

1. sve ti je na šarafe
2. kako misliš propada, jel trokira ili se uguši? to ti je normalno dok se skuter ne ugrije, moj kad je bio serijala se tako malo gušio hladan, a kad sam stavio "sportski" auspuh onda je trokirao...

Offline tiho7

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SF2
« Odgovori #2 : 19 Listopad, 2009, 14:59:06 »
e ma nema vise sarafa, poskidao sam sve..ostala mi samo ta plastika jos na skuteru..bas sam danas pregledao, ne moze se skinuti jer je oko glavne grane volana..to ti ona sto je bas iznad blatobrana ona crna..jbg morat cu je pokidat malo da mogu skinut..do pola je mogu otkopcat al dalje nema spojeva nigdje...i da, gusi se kad dam gas..

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: SF2
« Odgovori #3 : 19 Listopad, 2009, 16:42:43 »
a trebo bi stavit malo veću diznu ak je serijala karb i malo spustit iglu ak ima zazore (kod nekih ima, a kod nekih ne)