Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Speedfight2  (Posjeta: 2430 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Speedfight2
« : 18 Travanj, 2007, 21:06:45 »
Ovako, čovik je prije 6mj kupia novog Speedfighta2 i nakon 2 tjedna pa s njega sa 30km/h i slomia nogu i dva prsta i od onda ga više ga ne vozi. Skuter ima oko 250km, malo je ogreban s desne strane, razbijen mu je prednji žmogavac i prodaje mi ga full povoljno (oko 5000kn). Znači ovih ga dana definitivno kupujem. Sad ja vas pitam, kakav je to motor u speedfightu, jeli se dosta kvari, kolika mu je max, koliko troši, jeli pouzdan koliko,… 
E, i postoji li za njega bočna nogara, jer sam na samo jednom ili dva u gradu vidio da je imaju?
I tribam li mu očistiti karburator, rezervar i sl jer u garaži stoji već 6mj :drunken_smilie:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Speedfight2
« Odgovori #1 : 18 Travanj, 2007, 21:14:23 »
kao serijala je dobar, naravno nesto je slabiji od minarelli i piaggio makina ali ide, lijepog je dizajna itd....

ne znam o kojem se modelu radi, vjerojatno je vodeno hladjenje, potrosnja mu je oko 3.5L/100km

Posto 6 mjeseci nije vozen vjerojatno ces trebati i novi benzin uliti i malo kurblati dok ne povuce... (akumulator je 100% prazan)

Naravno da postoji bocna nogara...

Pogledaj malo dijelove na www.scooter-attack.com ides na shop
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Speedfight2
« Odgovori #2 : 18 Travanj, 2007, 22:05:45 »
Ovako, čovik je prije 6mj kupia novog Speedfighta2 i nakon 2 tjedna pa s njega sa 30km/h i slomia nogu i dva prsta i od onda ga više ga ne vozi. Skuter ima oko 250km, malo je ogreban s desne strane, razbijen mu je prednji žmogavac i prodaje mi ga full povoljno (oko 5000kn). Znači ovih ga dana definitivno kupujem. Sad ja vas pitam, kakav je to motor u speedfightu, jeli se dosta kvari, kolika mu je max, koliko troši, jeli pouzdan koliko,… 
E, i postoji li za njega bočna nogara, jer sam na samo jednom ili dva u gradu vidio da je imaju?
I tribam li mu očistiti karburator, rezervar i sl jer u garaži stoji već 6mj :drunken_smilie:

super prilika!!!!!!!!!!! :headbang:
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Speedfight2
« Odgovori #3 : 19 Travanj, 2007, 01:14:30 »
Uzimaj odma!!!  :headbang: za te pare super prilika :headbang: ,a sto se tiče ovih problema što te muče to ti nije sve zajedno osim nogara ni 100kn na servisu!!!
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Speedfight2
« Odgovori #4 : 19 Travanj, 2007, 08:23:29 »
Super prilika !!! Uzimaj to odmah  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Speedfight2
« Odgovori #5 : 19 Travanj, 2007, 17:29:38 »
Uzmi :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Speedfight2
« Odgovori #6 : 19 Travanj, 2007, 19:08:00 »
U subotu idem po njega :headbang:
A na njemu je riječka reg.,pa me zanima dali ga mogu nastaviti registrirati tu u zadru s tom registracijom ili moram praviti novu,zadarsku reg

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Speedfight2
« Odgovori #7 : 19 Travanj, 2007, 19:29:42 »
moras novu, u zadru ga treba odjavit, oni uzmu plocice. ili ne uzmu ako ostaje u istom gradu.