Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: prevrt?  (Posjeta: 3482 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: prevrt?
« Odgovori #20 : 07 Lipanj, 2009, 12:20:42 »
znam legendo.. htio uzeti rs 125 od poznanika koji se samo vikendom malo provoza.. neznam jel otvorio ventil ikako u pola godine.. stvarno ga lik pazi... ali znam i kakvo je odrzavanje i sve.. ali ga lik prodao nekome koji cujem nema pojma o saltanju.. ako nista uzeti cu nesto 4t malo jace nemora bit skuter, ali nije obavezno da je motor...sve cu odluciti nakon ljeta jer cu tada imati vise love i vjerovatno cu moci pametnije razmisliti sto uzeti...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: prevrt?
« Odgovori #21 : 07 Lipanj, 2009, 12:31:56 »
Prevrt je kada stavis prsten na bolcnu variomata i pokusavas ici preko 50km/h  :icon_biggrin:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: prevrt?
« Odgovori #22 : 07 Lipanj, 2009, 14:06:46 »
Ok je, samo ovaj dio "powerband vrlo kratak (npr. od 9600- 9750 okretaja i slično)" ipak nije tako uzak ..rijec je o vecm rasponu cca 1000 rpm ili cak vise a to ovisi o auspuhu...

Ma neznam zakaj sam tak napisal kad znam i sam da na tim okretajima nije tak mali raspon.  ::) ::)

Ali zna se na kaj sam mislio  :icon_biggrin:

Izgleda da je alkohol malo "stisnuo" powerband  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :icon_biggrin: :icon_biggrin:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo: