Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 50 nema ventilator na hladnjaku  (Posjeta: 1184 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Djera

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner sp 50
  • MojSpuh: stage 6 pro replica
Runner 50 nema ventilator na hladnjaku
« : 03 Travanj, 2009, 12:39:03 »
Pozdrav,imam gileru runner 50 99god.,na njoj su malossi sport 70,stage6 pro replica,problem je sto se kazaljka temperature dize preko polovine,jedan prijatelj me pitao ukljucuje li se ventilator,ja kad sam se zagledao oko hladnjaka,vidio sam da nema nikakvog ventilatora.Da li bi trebao bit ventilator?I od cega bi se mogla dizat temperatura (izvadjen je termostat).HVALA!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Runner 50 nema ventilator na hladnjaku
« Odgovori #1 : 03 Travanj, 2009, 12:42:04 »
Pozdrav,imam gileru runner 50 99god.,na njoj su malossi sport 70,stage6 pro replica,problem je sto se kazaljka temperature dize preko polovine,jedan prijatelj me pitao ukljucuje li se ventilator,ja kad sam se zagledao oko hladnjaka,vidio sam da nema nikakvog ventilatora.Da li bi trebao bit ventilator?I od cega bi se mogla dizat temperatura (izvadjen je termostat).HVALA!
vemtilator imaju big bore masine,nije ti dobro odzracen sistem i zato ti se dize temp,upali skut i vidi jel ti voda cirkulira na dodavanje gasa,ako ne ili ti pumpa ne radi ili nije dobro ozraceno

Offline Djera

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner sp 50
  • MojSpuh: stage 6 pro replica
Odg: Runner 50 nema ventilator na hladnjaku
« Odgovori #2 : 03 Travanj, 2009, 12:46:12 »
vemtilator imaju big bore masine,nije ti dobro odzracen sistem i zato ti se dize temp,upali skut i vidi jel ti voda cirkulira na dodavanje gasa,ako ne ili ti pumpa ne radi ili nije dobro ozraceno
Ozracio sam sistem,a vodenu pumpu sam stavio novu,jer je stara pustala,jel moguce da je do termo indikatora temp. jer sam njega od auta stavio?

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Runner 50 nema ventilator na hladnjaku
« Odgovori #3 : 03 Travanj, 2009, 12:48:59 »
Ozracio sam sistem,a vodenu pumpu sam stavio novu,jer je stara pustala,jel moguce da je do termo indikatora temp. jer sam njega od auta stavio?
pa vidi kakva su crijeva vode,temp  bi trebala biti oko 60 stupnjeva jer nemas termostata i na toj temp mozes drzati crijevo s rukom nekih 2-3 sek

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Runner 50 nema ventilator na hladnjaku
« Odgovori #4 : 03 Travanj, 2009, 12:51:29 »
ja svog da sam isus nebi ga natjerao preko 2-3 crtice od 11 koliko ih ima  :laughing6:


Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Runner 50 nema ventilator na hladnjaku
« Odgovori #5 : 03 Travanj, 2009, 12:55:45 »
meni otkada sam ga kupio na koji ga god nacin vozio nije presao polovinu, ugrijem ga na pola i samo gas, nikada ne ide preko..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Runner 50 nema ventilator na hladnjaku
« Odgovori #6 : 03 Travanj, 2009, 12:58:17 »
meni otkada sam ga kupio na koji ga god nacin vozio nije presao polovinu, ugrijem ga na pola i samo gas, nikada ne ide preko..
meni je voda uvijek mlaka,jer nemam termostata :toothy11:

Offline Djera

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner sp 50
  • MojSpuh: stage 6 pro replica
Odg: Runner 50 nema ventilator na hladnjaku
« Odgovori #7 : 03 Travanj, 2009, 13:00:59 »
meni otkada sam ga kupio na koji ga god nacin vozio nije presao polovinu, ugrijem ga na pola i samo gas, nikada ne ide preko..
Nije ni meni dok nisam stavio kit i spuh,moze li bit do karburatora,jer sam ostavio 12mm karb,samo sam vecu diznu stavio.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Runner 50 nema ventilator na hladnjaku
« Odgovori #8 : 03 Travanj, 2009, 13:02:02 »
Nije ni meni dok nisam stavio kit i spuh,moze li bit do karburatora,jer sam ostavio 12mm karb,samo sam vecu diznu stavio.
pod hitno to mijenjaj,ja se ne bi ni vozio s tim,

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Runner 50 nema ventilator na hladnjaku
« Odgovori #9 : 03 Travanj, 2009, 14:30:40 »
Men je uvjek na nuli,nemaju 50tke ventilatnr