Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Hayabusa Engine in Smart?!  (Posjeta: 893 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Hayabusa Engine in Smart?!
« : 03 Veljača, 2009, 21:16:40 »
Ovako ..zamolio me frend...koji ima znanja i svega..uzeo je smarta bez motora i naso je od hayabuse 1300 motor i kupio...oce lik da pravi kao sto ste vidjali po youtube smarta sa motorom od hayabuse...pe mene zamolio da mu nadjem kakvi video clipova ili sta u tekstualnom formatu...kako se to radi....kako ubacit,nastimat prenos i sve to....uglavnom kako stavit motor od hayabuse u neki auto,njemu bi trebo opcenito smart jer ima to vec auto ...pa ako neko moze pomoc ..da nadje nesto na netu o tome ,jos bolje ako ima kakav video kako i sta ide postupak...ja sma trazio ali slabo sta da sam naso...hvala unaprijed
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: Hayabusa Engine in Smart?!
« Odgovori #1 : 03 Veljača, 2009, 21:31:29 »
smart...mali auto za pametne potrebe  :headbang: hayabusin motor kad bi išao u auto morao bi imati ljepe velike čvrste nosače...praktički gledano neki djelovi školjke bi se morali mjenjati jer bi jednostavno pukli,savinuli se...
oko spajanja mašine na osovinu..  :icon_scratch: neznam...
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Hayabusa Engine in Smart?!
« Odgovori #2 : 03 Veljača, 2009, 22:37:04 »
imam na forumu smart s hayabusinim motorom,mislim da su cak dva motora

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Hayabusa Engine in Smart?!
« Odgovori #3 : 03 Veljača, 2009, 22:54:45 »
zna kod mene frend sta treba uradit...samo nezna kako to je pitanje..treba mu ono kao mala pomoc...pocnes nesto pa stanes pa pogledas kako je neko drugi  isve tako...inace oce da sredi smarta za Street race koji se odrzava sirom BIH...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Hayabusa Engine in Smart?!
« Odgovori #4 : 03 Veljača, 2009, 23:52:30 »
mislim da su 2 lika iz ZG koji voze 402 SR metnuli makine od motora, znam da je jedan u ficu stavio od ZX 9, a jedan lik  Lovro Badurina mislim da se zove je stavio 2 motora i 2 kompresora sa skutera na vodu u lotus Elise, pokusaj nekako doci do njih pa pitaj...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta