11
Garaža / Odg: Piaggio Typhoon 125 2T
« Zadnji post Dragster 50 20 Lipanj, 2026, 11:42:16 »Imam od prije malu sajlu sa kojom očistim crijeva kočnica, tako da nije to. Kliješta i pumpica su novi. Jutros sam skinuo crijevo sa kliješta, i pokušao opet pumpati, tek nakon pola sata se pojavio jedan mjehurić🤦🏻♂️
Danas ću kupiti veliku špricu i probati odozdo, od kliješta, pa šta bude. Kad crijevo skinem sa pumpice, vidi se da baca ulje, ali jako malo, pa moguće da treba danima pumpati.
Hvala Dario, imat ću u vidu👍🏻

Danas ću kupiti veliku špricu i probati odozdo, od kliješta, pa šta bude. Kad crijevo skinem sa pumpice, vidi se da baca ulje, ali jako malo, pa moguće da treba danima pumpati.
Hvala Dario, imat ću u vidu👍🏻




Novi Postovi


