MojSkuter.com FORUM
Tehnički kutak => Tehnička pitanja => Autor teme: Ogulinac121 - 09 Rujan, 2011, 16:34:59
-
znaci ovo je svijecica. zanima me kakva je po vama. vozena oko 20 km nakon sto je ociscena i nista ćađe niti icega na njoj samo sto je mokra. ovo "čađavo" je os prije nije se moglo ocistiti, svijecica je vecinom mokra. jel to ok il ne
(http://img189.imageshack.us/img189/8522/dsc01212o.jpg) (http://imageshack.us/photo/my-images/189/dsc01212o.jpg/)
imam jos problem kad usporim ili polako idem i dam gas nece odma da se razvrti i trokira, ili ako skroz stanem i cekam 2,3 sekunde opet krece normalno pod punim gasom ili sa pola znaci bilokako.
-
ako trokira znaci trebas manju diznu,i zavisi kada ti trokira,na pola gasa,prije itd
-
sve je serijski i prije je bilo sve serijski i radilo je ok
-
promijeni svjećicu prvo
-
promijeni svjećicu prvo
neću.
mislim da je do karburatora?
ili federi kvačila?
ali zašto nema ćađe na njoj. ipak nije malo 20 km.
-
neću.
nemoj,onda se zezaj sa karbom
-
pa zač bi ako je svijecica dobra i baca iskru, to što je druge boje ovisi o smjesi a ne o svijećici
-
kao prvo operi filter zraka pa vidi kako je
-
neću.
mislim da je do karburatora?
ili federi kvačila?
ali zašto nema ćađe na njoj. ipak nije malo 20 km.
a probaj promjeniti svijecicu.
svijecica zna nekada zezati.
-
e samo da kazem hvala svima na trudu ali su ipak federi kvacila. razlog sto se nisam bas trudio oko toga je saraf koji je bio tolko stegnut da pomocu svih mogucih poluga i namjestanja ključeva, šipki nisam uspio odsarafiti dok ga nisam sa fleksom.
malo sam ih izvadio pocistio cijelo kvacilo, iskreno se nisam nadao da ce biti neke promjene ali ima i to puno, znaci odma se razvrti i ima vise snage. nema vise cukanja.
nisam znao kako se vade federi, krivu stranu sam vadio (onu duzu) te sam ih tako malo skrivio, mala je razlika u krajnjoj oko 5 km/h, ali je bitno da sve sada štima.
sad me zanima dali ima za kupiti baš serijske federe, ili ima slicna tvrdoca nekih drugih i koji su to.
-
stavi malossi crne
http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621637433520&category1=A&category2=CAT&lang=en
-
razlog sto se nisam bas trudio oko toga je saraf koji je bio tolko stegnut da pomocu svih mogucih poluga i namjestanja ključeva, šipki nisam uspio odsarafiti dok ga nisam sa fleksom.
a da nisi mozda mogao probati sa kompresorom? ili postaviti ovdje pitanje kako se skida ta matica :hmh:
-
a da nisi mozda mogao probati sa kompresorom? ili postaviti ovdje pitanje kako se skida ta matica :hmh:
probao bi da imam kompresor, a znam kako se skida ali nemam potreban alat nego improviracije sa starim remenom i nekim ključem koji paše u ne rupe na zvonu! :angry3: