MojSkuter.com FORUM

Tehnički kutak => Tehnička pitanja => Autor teme: Dino-X race - 27 Lipanj, 2010, 21:33:24

Naslov: Vivacity rolice
Autor: Dino-X race - 27 Lipanj, 2010, 21:33:24
koje su dimenzije i težine serijske rolice na vivacityju 2002.godina?  :)
Naslov: Odg: Vivacity rolice
Autor: Hina - 27 Lipanj, 2010, 21:44:53
meni se cini da su kao i na sf-u .. nevjerovatnih 9g ako se ne varam :O
Naslov: Odg: Vivacity rolice
Autor: Dino-X race - 27 Lipanj, 2010, 21:47:31
hvala  :)
Naslov: Odg: Vivacity rolice
Autor: radomir.g - 27 Lipanj, 2010, 22:42:28
8.5g su serijske..
Stavi 8g oseti se da lepse dise i da se lakse razvrtava  :icon_thumright:
Dimenzija 16x13mm.
Naslov: Odg: Vivacity rolice
Autor: Dino-X race - 28 Lipanj, 2010, 18:03:41
u planu mi je sad u 7 mj. na plaći uzeti auspuh novi, rolice i federe kvačila pa zato pitam....auspuh tehnigas mislim uzeti, znači rolice da stavim od 8 g? a kakve federe kvačila trebam onda? sada je sve serijala na skutu, nebi ja nešta previše sad ulago, samo to troje i remen možda....kakav remen? jel mogu samo to mjenjat ili trebam odma i još nešta....? mislim da će bit vatra skut kad to promjenim i da će vuć ko blesav... jel može doći do kakvih komplikacija ako to mjenjam tipa da se to nešta ne može uštelati ili to samo gore i gas??  :icon_biggrin:
Naslov: Odg: Vivacity rolice
Autor: wonderkid - 28 Lipanj, 2010, 18:30:02
rolice ce trebat ic lakse,nes oko 6-6,5 gr,trebaces malo tvrde federe kvacila da hvataju na visim obrtajima i malossi kevlar remen,to ce sve trebat ustelat,nije samo baci gore i vozi
Naslov: Odg: Vivacity rolice
Autor: radomir.g - 28 Lipanj, 2010, 19:32:49
Na serijalu sam mislio da stavis rolnice od 8g.
Za serijalu sa rezonom sve sto ti je potrebno - rolnice 6,5-6,7g, serijski centralni, federi kvacila srednje tvrdoce i 2-3 broja veca dizna od standardne!
Naslov: Odg: Vivacity rolice
Autor: Dino-X race - 28 Lipanj, 2010, 23:47:40
aha, znači rolnice oko 6,5 g...otprilike cijena rolnica? serijski centralni,šta je to? jel to skupo? i koja onda dizna? kakva je serijska? ispitujem jer se ne kužim baš u to, a htio bi malo skut poboljšat. ako ide veća dizna onda se i potrošnja malo povećava? ne puno valjda? i koliko je remen kevlar?
auspuh bi uzeo tecnigas next r.
raspitujem se da znam otprilike kakve dijelove trebam, a majstor će to sve uštelat na skutu.  :)