MojSkuter.com FORUM
Društveni kutak => Susreti, putovanja, putopisi.. => Autor teme: Bruno1990 - 24 Srpanj, 2009, 22:46:39
-
posto neki idu u gradisku, mogli bi mi u zagreb hahaha....
Malo do sljemena, ili vec kak bi islo po planu svejedno...
sve je stvar dogovora
Mogli bi se nac kod KC i onda krenut !
Zainteresirani !???
:hello: :hello: :hello:
-
ja sa svojim nemrem doc,al bi mogli ja i frend doletit,cekam odaziv ostalih :toothy9:
-
ajde ak nejdete u gradišku priključite se, da nas bude bar 10 zato kaj neki nemaju regan motor, neki bez vozačke i tak da bude jedna grupa :binkybaby:
-
di ste?doritos,biker686,tihomir sa speedyem...a nis od ovog idemo se dog kad se ovi vrnu iz gradiske
-
ma može nas se skupit 10 kod KC-a, al jbg nebudu sve skuteri pa ak nebude tu zainteresiranih zovite frendove i tak malo sve po redu i da vidiš da će bit neš :icon_thumright:
-
ajde kicho i ostali iz zagreba...
zac183 ajde i ti...zvat cemo josj igraca hehe
-
kaj idete u grad hahahah
-
kaj idete u grad hahahah
pa znas kako lepo
:glasses9:
-
di bi se našli i u kolko sati
-
di bi se našli i u kolko sati
kod king crossa otprilike oko 12 sati...
al sve stvar dogovora :icon_thumright:
-
ajmo ziČ, jel ideš??aj Dino doleti i ti i neko će te sačekat kod avenue malla il ak će ić frend iz gorice..ajmo da se skupimo danas da napravimo neki popis :headbang:
-
Pošto je kod haca ono propalo amo da vidimo ovdje neki spisak
1.Hinjavac
-
1.Hinjavac
2.bruno1990 (Ja)
3.deLux
ajmo dalje nastavljajte popis ko dolazi :headbang:
-
ajmo to za sljedeci vikend odgodit,nebumo se skupili,a ja cu roxa imat do sljedeceg vikenda,pa da se i ja hasim sa svojim malim :toothy9:
-
ima nas, danas vidli ziČa i njegovu ekipu tak da s njegove strane dolaze četvorica, hinjavac, ja, bruno, možda blopuh, pero...ujutro ćemo još neš dogovorit, a kaje tebi s roxom??
-
ima nas, danas vidli ziČa i njegovu ekipu tak da s njegove strane dolaze četvorica, hinjavac, ja, bruno, možda blopuh, pero...ujutro ćemo još neš dogovorit, a kaje tebi s roxom??
lajtung zadnje kocnice krepo,frgic se treba postelat,gusi se ko g#vn%,sve su plastike dole...a to mi se do sutra neda slagat
-
meni je runner raskopan sad, upravo pokrpo prirubnicu zato kaj mi se s srkinom motor guši, tak da se sad to posuši još jednom i ujutro montaža i uštelat sve i vozit se bar sat vremena za neku garanciju za sljeme :toothy3:
-
meni je runner raskopan sad, upravo pokrpo prirubnicu zato kaj mi se s srkinom motor guši, tak da se sad to posuši još jednom i ujutro montaža i uštelat sve i vozit se bar sat vremena za neku garanciju za sljeme :toothy3:
ma ja sam vec jednom iso na slijeme bez zadnje kocnice,i nije mi bas bilo svejedno vjeuj mi,pogotovo kad sam se spusto,a nis ekipa evo moj broj dole pise ispod crte pa kad cete se nalazit javite,mozda ja i frend dojdemo na nrg-u
-
računaj negdje oko 12, 1 al bit ćeš obavješten na mobilni uređaj :toothy12:
-
računaj negdje oko 12, 1 al bit ćeš obavješten na mobilni uređaj :toothy12:
onda ne racunajte na mene,ja u to vrijeme NE MOGU nikako,jbg,imam nekih obaveza...uglavnom moj broj je tu,kad se ponovo budete skupljali na neki djir samo javite,ovaj tjedan bi mi trebao doci novi lajtung,i to bi onda bilo to,gore namontirat kit i frgu i gas
-
ajmo ziČ javi se kad vama paše ili može u 1 pa da se zna kad i gdje..ajmo neki popis
Bruno1990
DeLUX (ja) :glasses9:
Pero (frend)
-
ajde onda 13,00 na Jankomiru kod KingCrosa
taman malo odspavam
-
može, i daj nastavi popis da ljudi nebi mislili da nas par ide pa nam se možda još neko i priključi :binkybaby:
-
ajmo ziČ javi se kad vama paše ili može u 1 pa da se zna kad i gdje..ajmo neki popis
Bruno1990
DeLUX (ja) :glasses9:
Pero (frend)
zich + 2,3,4...
-
ja sad idem po bengu i pokušat uštelat motor pa se vidimo tamo u 13:00 i čekat ćemo nekih 15-20 minuta pa krećemo
-
ajde onda 13,00 na Jankomiru kod KingCrosa
taman malo odspavam
budem i ja navratio
-
videl sam vas tam pri meni u rakitju..neznam jel ko mene..ciji je ono sp..to od dottoreovog frenda jel..
slow jbt sta si uradio roxu..lunapark ahhaha
ima pikcr??
-
Skupilo nas se 7 danas, od toga troje sa foruma, svaka cast ekipi bilo je predobro :notworthy: :headbang:
-
evo i ja doma
bila je doibra voznja, dobra klopa, bilo je bas dobro
steta kaj se rasula masina na runneru, ali svi znamo da je to bilo pitanje vremena (i jos je pukao amortizer...)
-
sta se rasulo ???
-
od deluxa runner
nadrkani duo plus, potuke je glavu, klip, bus vidio slike, grurali smo skut 30 kilometara :toothy12:
-
Evo ukratko, trebalo nas je biti vise, ali ovo je danas isto bio pun pogodak, 7 ukupno, ekipa za 10 :frajer: bio je jedan skuter sa 77km, tocnije Peugeot Jet Force, danas se razradio, iako je imao blokade, voznja je bila umjerena i bas uskladjena sa krajolikom kojim smo se vozili. Isli smo uz Sljeme, ali sa Gornje Bistre, tamo je uspon najstrmiji, mislim da je negdje pisalo 17%, svi su izdrzali bez poteskoca, malo makadama :dontknow: i eto nas kod vrha tornja. Posto smo svi bili slozni da se spustimo do Oroslavlja na najbolju pizzu, odlucili smo krenuti tamo... da ne duljim, previse je toga bilo... skuteri koji su sudjelovali u danasnjem djiru bili su od najzablokiranijih do jako nabrijanih verzija :laughing9:
runner koji ima punokrvni midrace setup je dobro podnio voznju, iako je odmah u pocetku malo zastao, ali prosao je 80% puta bez problema, da bi na kraju cviknuo. Nitko nije bio razocaran, niti iznenadjen, kao da smo znali da se to mora dogoditi. Runner je dosao do cilja iako je cviknuo, saznati cete kako...
Nakon 10-ak km Runner se ugasio na najgorem mogucem mjestu:
(http://www.imagesforme.com/out.php/t610149_DSC02369.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/610149_DSC02369.JPG)
(http://www.imagesforme.com/out.php/t610150_DSC02370.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/610150_DSC02370.JPG)
nemam mnogo slika jer sam vozio serijalu sa katalizatorom, pa nisam imao vremena vaditi fotic...
ovako smo dogurali runner kojemu je srce stalo, ozivljavanje nije pomoglo:
(http://www.imagesforme.com/out.php/t610152_DSC02374.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/610152_DSC02374.JPG)
(http://www.imagesforme.com/out.php/t610153_DSC02375.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/610153_DSC02375.JPG)
(http://www.imagesforme.com/out.php/t610156_DSC02378.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/610156_DSC02378.JPG)
(http://www.imagesforme.com/out.php/t610157_DSC02379.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/610157_DSC02379.JPG)
(http://www.imagesforme.com/out.php/t610158_DSC02380.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/610158_DSC02380.JPG)
iako nismo saznali sto je ubilo runnera, ipak nismo bilo zabrinuti niti tuzni, nego:
(http://www.imagesforme.com/out.php/t610160_DSC02382.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/610160_DSC02382.JPG)
nesto je uletilo i ostavilo vrlo vidljive tragove:
(http://www.imagesforme.com/out.php/t610161_DSC02383.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/610161_DSC02383.JPG)
(http://www.imagesforme.com/out.php/t610162_DSC02384.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/610162_DSC02384.JPG)
(http://www.imagesforme.com/out.php/t610163_DSC02385.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/610163_DSC02385.JPG)
evo jedan filmic gdje se vidi nabrijani narandzasti runner (turpijani due+, nardo...) i crni sp180.
http://www.youtube.com/watch?v=EsJ4b1lw-cs (http://www.youtube.com/watch?v=EsJ4b1lw-cs)
sp180 jako dobro ide, ostavlja bolji dojam (za mene) sto se tice ubrzanja zbog momenta, ali ipak je nabrijana 50-ica brza u startu, kulturno sredjen skuter, iako nije najbolje ustelan, ali fino ide.
-
daj naj srati..bok mater...
-
pukla glava? kako je to uspio...haha eto kolko traje nadrkani due
-
pukla glava? kako je to uspio...haha eto kolko traje nadrkani due
nije pukla glava, samo je izrakertirana, nesto uletilo u cilindar skroz se samljelo, ja sam mislio iglicasti,
al kad smo otvorili, komadi metala, nista nije odkrhnuto, iglicasti je ko novi
bus vidio slike :icon_biggrin:
-
nije pukla glava, samo je izrakerirana, nesto uletilo u cilindar skroz se samljelo, ja sam mislio iglicasti,
al kad smo otvorili, komadi metala, nista nije odkrhnuto, iglicasti je ko novi
bus vidio slike :icon_biggrin:
Uf, svakakva se sra**a događaju....
-
nije pukla glava, samo je izrakerirana, nesto uletilo u cilindar skroz se samljelo, ja sam mislio iglicasti,
al kad smo otvorili, komadi metala, nista nije odkrhnuto, iglicasti je ko novi
bus vidio slike :icon_biggrin:
ma danas je na mom tretmanu glava...znase sta se radi hahahahah
evo i ja doso sad doma isli ja on sad malo u megić i dosli sad...
svaka cast ekipi bilo je predobro...tuzno je to sto nas je samo 4 covjeka na forumu bilo od nas 7...
najeli se u, jedan je motorist otizao u zaprešić i u zabok umjesto u rakitje..al nije fulo :headbang:
:headbang: :headbang: :headbang:
slow slike..ja cu video stavit koj imam :icon_thumright:
-
dej slike slow!!
aj drago mi je kaj vam je bilo gud..vako vako hahhahahah
-
bilo je dobro, al vozimo se po autoputu i meni glava vako...buububububu :laughing3:
-
hahhahahhahahah vako vako..koji kraljevi...
-
bilo je dobro, al vozimo se po autoputu i meni glava vako...buububububu :laughing3:
vozimo se po autoputu, nas dva na motoru i tri auta oko nas gledaju a meni glava vako vako ide...majkemi mi samo gass i nema njih :laughing6:
-
ma bilo je super..spuštanje niz sljeme vrlo zanimljivo i na pola gasa ;D
na kraju se najeli i reko ovaj da bi mogli prek nju jorka doma kad već kompliciramo :laughing9:
a ovo vam se čini da je zacviko, zbog takvog klipa je motor tak i išo da se bolje smjesa rasporedi u cilindru :binkybaby:
-
dobre slike, luka i ja ko zaljubljeni par vozimo
jebate, tamo sa SP180 nisam imao sanse na kratkoj stazi, treba mu dosta da se zavrti,
-
http://www.imagesforme.com/show.php/610160_DSC02382.JPG
objasnjavam operaciju..
tretman glave ide kod mene danas navecer...nju bumo resili :laughing6: :laughing6:
-
dobro da nisam iso..stavil sam gljivu an kiwi i glava na autocesti samo vako vako ide majke mi nas kako
-
sad cu ja stavi imam neki filmic...
PS: POGLEDAJ MI ZADNJI POST U KOJE VRIJEME :laughing6: :laughing6: :laughing6:
-
sad cu ja stavi imam neki filmic...
PS: POGLEDAJ MI ZADNJI POST U KOJE VRIJEME :laughing6: :laughing6: :laughing6:
aj aj
-
ima li netko sliku od gljive na runneru? :laughing11:
-
goki bilo nas je više od 5 :la:
-
ima li netko sliku od gljive na runneru? :laughing11:
pa kaj i ona
-
goki bilo nas je više od 5 :la:
troje sa foruma :icon_rr:
pa kaj i ona
otpao je poklopac gljive, tako da je nastala rupa veca od 2cm
-
troje sa foruma :icon_rr:
ispravka... 4
(ja, ti , zic, i deLUX ) :headbang:
-
troje sa foruma :icon_rr:
otpao je poklopac gljive, tako da je nastala rupa veca od 2cm
a prije toga sam se vozio samo na crijevu, zamisli tu rupu :toothy3:
-
nesto se pricalo da je sljedeca voznja vec u ovu srijedu :laughing7:
-
pssssst to je tajna vožnja di treniramo da spržimo ove u gradiškoj na stazi ::)
-
Nakon 10-ak km Runner se ugasio na najgorem mogucem mjestu:
(http://www.imagesforme.com/out.php/t610149_DSC02369.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/610149_DSC02369.JPG)
(http://www.imagesforme.com/out.php/t610150_DSC02370.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/610150_DSC02370.JPG)
Znam tocno di je to. I pretpostavljam kaj se desilo. Vjerojatno je bila u igri voznja full gasom od 2 km.
Jedino kaj bi ocekivao samo zacvikavanje, a ne i rasulo (valjda je seger sa klipa izletio?)
Srijeda? Mozda sam zainteresiran.... Kada?
-
Znam tocno di je to. I pretpostavljam kaj se desilo. Vjerojatno je bila u igri voznja full gasom od 2 km.
Jedino kaj bi ocekivao samo zacvikavanje, a ne i rasulo (valjda je seger sa klipa izletio?)
To je tek na pocetku, kada smo krenuli od king crossa, ako se ne varam, svijecica je bila zalivena... nakon sto smo je ocistili bez ikakvih problema je dosao do vrha sljemena, pa do Oroslavlja, stao je tek u G. Bistri pri povratku...
sto se tice srijede, tempo je malo ubrzan, neki nece stignuti napraviti specijale, neki nabaciti nove masine :laughing7:
vidjeti cu situaciju za srijedu, iako su mi nedjelje najdraze jer nema puno prometa.
-
pa nije mi tu zacviko...lol
-
pa nije mi tu zacviko...lol
A dobro, onda sam krivo shvatio....
Al mjesto je bas pogodno za zacvikavanje - ravnica od 2+km....
-
koji ste vi tuljani.....zurili ste se slozit masinu na runneru i izletio vam je siguno osigurac sa klipa i sj#bo stvar il ti je pukla karika..... :uff:
bolje da nisam bio danas.......bar nisam moro slepat........ :icon_tongue:
-
ma to se zagušio zato kaj nije bio uštelan, kad je uštelan ide on pun gas bez problema...
-
koji ste vi tuljani.....zurili ste se slozit masinu na runneru i izletio vam je siguno osigurac sa klipa i sj#bo stvar il ti je pukla karika..... :uff:
bolje da nisam bio danas.......bar nisam moro slepat........ :icon_tongue:
1. nije izletio osigurac, iako je jedan bio G, a drugi C
2. nije se raspao iglicasti
3. nije pukla karika
4. ne znamo sto je uletilo, a skuter zapravo nije imao nikakav filter zraka, mozda je kamencic uletio :dontknow:
imas pravo za ovo sto nisi bio, jer prvi kandidati za slepanje su BB masine :laughing7:
i ovo slepanje se moze izvesti da ti scoot krepa neznam koliko km daleko, danas je pokvareni runner isao preko 80km/h, uglavnom umjerenim tempom se ne moze osjetiti da je nekome skuter pokvaren :frajer:
-
bokte kak mu je palo na pamet ic se vozit po cesti di ima sljunka bez filtera.......nije ni cudo onda da je nes uletilo u masinu......sad si je sam dao posla...... :sad3:
-
bokte kak mu je palo na pamet ic se vozit po cesti di ima sljunka bez filtera.......nije ni cudo onda da je nes uletilo u masinu......sad si je sam dao posla...... :sad3:
pa imao je on filter, zicanu gljivu
ali sa velikom rupom :laughing6:
-
ma budala, pusti ga :toothy12:
-
ma budala, pusti ga :toothy12:
aj dobro da si bar prizno....... ;D
-
Inace, ako filmic ne iskrivljuje dojam, skut fino ide
-
hmm išo je ??? ???
-
sredis to i gas.
Al ovaj put filtriraj zrak kaj ulazi u cilindar
-
ma stavit ću fergazer u kadu od sica i sve zanitat pa ćemo vidjet onda ko koga j*be :angry9: :laughing3:
-
ma stavit ću fergazer u kadu od sica i sve zanitat pa ćemo vidjet onda ko koga j*be :angry9: :laughing3:
Ak dobro zadihtas kadu, doci ces do (bez)vrijednog podatka koliko skut litara zraka pocucla u jedinici vremena
-
daj protumači to, pa nejdem ja na faks :o
-
daj protumači to, pa nejdem ja na faks :o
Pa ak posisa sav zrak iz zatvorene posude, skut bu se ugasio. ;D
-
ma nema veze, tak i tak mi zacvikani skut ide bolje od serijskog roxa :binkybaby:
-
ma nema veze, tak i tak mi zacvikani skut ide bolje od serijskog roxa :binkybaby:
nevjerojatno, ali istinito :toothy12:
-
kad ti kažem to je zbog ovog klipa i glave..unikat
na pm ko oće kupit :laughing3:
-
delux sva sreca pa nisi u gradisku isao :toothy12: :toothy12:
-
da baš smo komentirali to kad je stao :toothy10:
-
Ak dobro zadihtas kadu, doci ces do (bez)vrijednog podatka koliko skut litara zraka pocucla u jedinici vremena
kadu??? kaj nam nije pala na benzinskoj sa tablicom hahahahahhahahahahhahaha
-
di ste?doritos,biker686,tihomir sa speedyem...a nis od ovog idemo se dog kad se ovi vrnu iz gradiske
jebat ga frajeru tek sad komp slozio.. :sad1: imal radove po kuci pa bez kompa bio od utorka.. a tihomir ti imal saobracajku sad nedavno.. skreto iz branimirove prema baoticu na dodatno zeleno i iz suprotnog smjera ga auto satral.. skuter totalka a njemu fala bogu nije nis teze! :icon_thumright: natuko zdjelicu i sl ozljede al bitno da je glava na ramenima!
-
boli vas rac,nije vas bilo puno al zajebancija za deset...haha zich kaj si sretan ko malo dijete tam di sarafite po runneru,steta kaj je zacviko...
btw bikeru,tihog mi pozdravi,nisam znao da je imo sudar...
-
boli vas rac,nije vas bilo puno al zajebancija za deset...haha zich kaj si sretan ko malo dijete tam di sarafite po runneru,steta kaj je zacviko...
a mislim da bi vec bilo vrijeme da vidimo tvog roxa
ko da radis 2.5 k kilomatar mjesecno, pa da moras stalno nekaj srafit
-
iduću nedjelju bi i ja mogao ić, jučer sam bio na poslu...
-
Znam da ovome nije mjesto ovdje, ali posto je bilo cvikanja, neka bude :toothy3:
(http://www.imagesforme.com/out.php/t611804_DSC02396.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/611804_DSC02396.JPG)(http://www.imagesforme.com/out.php/t611803_DSC02395.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/611803_DSC02395.JPG)(http://www.imagesforme.com/out.php/t611802_DSC02394.JPG) (http://www.imagesforme.com/show.php/611802_DSC02394.JPG)
tako je to kada nemate dovoljno para, a hocete nakitani skuter. U ovom slucaju je stavljen novi polini sport na serijsku iz(rabljenu) radilicu, potpuno serijski setup fergazera gurtner i sve ostalo serijsko sto se tice usisa... presao je nesto vise od 1000km, a nije ni isao.
Ugradjeno u ovlastenom Yamaha servisu, a vlasniku su napunili glavu odvratnim bljuvotinama i lovackim pricama.
Uredno naplaceno soma kn, cuka vremena potrebna za posao.
-
jebat ga frajeru tek sad komp slozio.. :sad1: imal radove po kuci pa bez kompa bio od utorka.. a tihomir ti imal saobracajku sad nedavno.. skreto iz branimirove prema baoticu na dodatno zeleno i iz suprotnog smjera ga auto satral.. skuter totalka a njemu fala bogu nije nis teze! :icon_thumright: natuko zdjelicu i sl ozljede al bitno da je glava na ramenima!
jel to bilo prije 4-5 dana trula visnja boja skutera oko 22h
-
jel to bilo prije 4-5 dana trula visnja boja skutera oko 22h
ne znam oko kolko al te boje da šitfajt 100ccm..
-
vidio sam to jbt cjeli je popigan bio,bas su tad radili ocevid a vozaca je vec odvela hitna!
-
tako je to kada nemate dovoljno para, a hocete nakitani skuter. U ovom slucaju je stavljen novi polini sport na serijsku iz(rabljenu) radilicu, potpuno serijski setup fergazera gurtner i sve ostalo serijsko sto se tice usisa... presao je nesto vise od 1000km, a nije ni isao.
Ugradjeno u ovlastenom Yamaha servisu, a vlasniku su napunili glavu odvratnim bljuvotinama i lovackim pricama.
strava, strava..
-
vidio sam to jbt cjeli je popigan bio,bas su tad radili ocevid a vozaca je vec odvela hitna!
da od skutera nije nis ostalo a decko je na 2 dana u bolnici zavrsio..
-
da od skutera nije nis ostalo a decko je na 2 dana u bolnici zavrsio..
pa cek jel potrgao kaj?jel mu dobro sad?
-
pa cek jel potrgao kaj?jel mu dobro sad?
kolko znam ok je.. nije nis potrgo samo se natukel cijeli.. brijem da je grde srece imal decko..