MojSkuter.com FORUM
Ostalo => Razne offtopic teme :) => Autor teme: Poggiali - 22 Lipanj, 2009, 03:06:56
-
Ej ekipa... jel zna neko kak da ja stavim neku slikicu na earth pa da se može vidit ? znači da bude ona kockica na koju se klikne :)
-
Ajde neki i mene zanima :help:
-
morate se prvo uclanit, sto znaci, morate kliknut na tu neku sliku i imate dole Sign Up ili tak nes sta ja znam...
snadjite se :icon_biggrin:
e kad se tu uclanite, morate otici preko browsera na tu stranicu i prijaviti se sa svojim username i password... kad se prijavite, slike postavljate klikom na upload i slike postavljate preko browsera tako sto cete prvo naci sliku u odredjenoj destinaciji (i.e. C:/Documents and Settings/Desktop/My Documents... ili vec ako je na drugom mjestu) te cete uradit upload i preko mape koja vam se pojavi nakon upload-a na stranici, odredit cete mjesto na karti svijeta gdje slika treba da bude tj. gdje je slikana otprilike i pinovat cete je.
naravno, slika se ne pojavi istog trenutka, recimo, ja sam cekao svoje ja mislim oko 3 sedmice da postave na Google Earth :redface:
inace, mozda nisam pogodio bas sve, npr. mozda ne pise upload nego nes drugo kontate me :happy3:
javite ako uspijete :icon_thumright:
-
Ej hvala... da našo sam več slično objašnjenje ... i nažalost kaužu da se čeka i do 3-4 mjeseca :(
-
ajde i ja ću probat pa ćemo vidit šta će ispast :binkybaby: :binkybaby:
-
nemojte sad svi trkeljit bezveze slike ... :toothy10: ima neko pravilo da nesmije slika bit ispod 500x500 ... nesmije imat okvir.. nesmije bit makro.... kučni ljubimac... interijer... bla bla
-
odi na google maps......u gugl upišeš jednostavno google maps i to je to :happy3: