MojSkuter.com FORUM
Tehnički kutak => Skuter projekti => Garaža => Autor teme: stipe - 22 Lipanj, 2026, 08:49:15
-
Kupio ga u Sibeniku, 2007g sa 35.000km. dosta je uredan, plastike sve na mistu, pao je na livu stranu pa su bocnica i podnica ogrebani. Tehnicki nema, to cemo sljedeci tjedan... Cijena je bila odlicna, pa nisam htio propustiti priliku, sve cemo kao i uvik lagano popravljati, a istovremeno voziti...
(https://i.ibb.co/Pvzyyb8G/Screenshot-20260622-084557-Gallery.jpg)
(https://i.ibb.co/N6gftctV/Screenshot-20260622-084546-Gallery.jpg)
-
I odmah je palo prvo pranje...
(https://i.ibb.co/KcBPRg1s/Screenshot-20260622-085217-Gallery.jpg)
(https://i.ibb.co/6xs4bQh/Screenshot-20260622-085126-Gallery.jpg)
-
Ogulio sam one naljepnice od tehnickog (tako cudno misto za staviti ih) i naravno, sad imam razlicitu boju na plastici... Inace tu su bile naljepnice od 2010te godine pa do danas...
(https://i.ibb.co/WdHvLX8/20260622-085640.jpg)
-
Cestitam na kupovini :headbang:
Razliku u boji probaj ispolirat i bit ce ok :headbang:
-
Uuu sta je dobar :headbang:
Odlican, sredi i uzivaj u njemu :icon_biggrin: