MojSkuter.com FORUM
Tehnički kutak => Tehnička pitanja => Autor teme: Dream_about - 07 Svibanj, 2026, 13:44:26
-
Skuter mi ide unazad , čitao sam da je paljenje u pitanju ili karburator sad sam ostao bez riječi
-
Nemoze to biti do karburatora. Meni je se to isto dogodilo prije 15-ak godina na tomos automatiku. i problem mi je bio u magnetu jer mi je magnet iz nekog nepoznatog razloga bio promjenio polove. siguran sam da se i tebi isto to dogodilo
-
namotaje ili nesto oko njih niste dobro vratili..
-
Ma imam MVT pa sam pogriješio strelicu , napravljeno ide prema naprijed
-
Te mogu zamoliti malo slika oko namotaja i kako je spojeno da mi posaljes u pm posto sam iste narucio tj. stoje mi u garazi nikako da ih namontiram
-
Pod pitanje motor se na leru gasi prilikom zagrijavanja oko 45-50 celzijusa , probao sam ler dizne sve od 35 do 55 ništa ne pomaže , riječ je o PWK 28 mm Stage6 karubratoru
-
Koliko dugo ga drzis na leru da se zagrije nakon sto se ugasi?
Rekao bi da je pre bogat na leru
Fali zraka
-
oko 1:30 minuta pošto je cilindar nikasil brzo se zagrije , neće radit ispod 2k RPM kao da preskače tj. varira i ugasi se ... u omjeru 100 okretaja . Pri paljenju skoče okretaji do 3.5k i u 2 sekunde se vrati na 2k rpm