Tehnički kutak > Garaža
Gilera Runner 300ie by 209
zrakoplovac:
Zbilja svaka cast na projektu, a po gumama se vidi da je bila dobra voznja ;)
Sent from zrakomlat
209:
Evo proslo je dosta vremena od zadnjeg javljanja. Ideja je bila neki ovjes sloziti na skuter da se bolje vozi. Iza je plan neke amortizere a naprijed je bila u igri Malossi vilica. S obzirom da vec imam F36 ideja je bila nabaviti F32 ali htio sam nesto unikatnije a i po meni tehnoloski bolje (mozda).
Uletila mi je jedna Vespa i odlucio sam stavit najnoviju ESS vilicu na Runnera. Ovo je samo probna montaza, treba jos neke finese poslozit i onda odabrati odgovarajuci amortizer za vilicu a onda kocnice i smislit blatobran.
Zanimljivo mi je to sto ce biti dvije identicne felge na skuteru, samo razlicita dimenzija gume.
anabellas:
po meni bolje stoji stara vilja ;D
Sent from my NOA_VIVOse using Tapatalk
walkay:
Po meni ako stavis posteni amortizer naprijed i spustis prednji kraj malo nize bit ce super... Mono vila je zakon, Petit Pest vec prije napravio tu kombinaciju ali na SP180 za trke, samo naprijed.
Kad stavis blatobran i kocnicu odma ce to bolje izgledati. :icon_thumright:
Jave:
Auu strašan skuter, meni odlično izgleda s mono vilom, još što Walkay kaže kad dođe blatobran i kočnica bit će još bolje....i da ovaj stari rep runnera :notworthy:
Navigacija
[0] Lista Poruka
Idi na punu verziju