Tehnički kutak > Garaža
Aprilia Rally x3
matija84m:
Tripovat sa manje gasa :dajmenemojj: :therofl: :umroodsmijeha: :visi:
Oliverxxx2:
Eto, francuz je kriv i kad nije kriv...a da ga ne diže bio bi francusko g#vn% jer ne diže
zvonkec92:
;D Samo sam tebe cekao da kazes nesto u obranu francuza posto nam jedinog i najveceg peza lovera nema na forumu :laughing6: al necu ti zamjerit
Corector:
Rally je preturpijan i ide ko kuga!
Pezina dimenzija remena (ne mozemo reci Peza remen jer nitko vise nema OEM Peugeot remen sa ZUTIM slovima), je definitivnio bolja od minarellijeve jer onaj remencic se brzo satare jer je jednostavno najtanji u startu. OK je za rijetke voznje.
Nema potrebe nikog imat na piku. Ali kad ti netko tvrdi da je Peza remen bolji i od Piaggiovog, koji je najrobusniji u 50ccm svijetu, e onda ga treba sprdat na najjace.
Oliverxxx2:
Ma sve ok, nisam mislio ništa loše...a pljuvanje po francuzima ne shvačam osobno i ne primam previše k srcu kak se kaže, svako ima pravo iznijeti svoje mišljenje kakvo god bilo
Navigacija
[0] Lista Poruka
Idi na punu verziju