Tehnički kutak > Tehnička pitanja
Gianelli extra i malossi multivar
nikola.dragicevic8:
Pozdrav, na skuteru su trenutno navedeni dijelovi. prije je namontiran auspuh, na serijskom variomatu sa malossi 4.7 grama rolicama. imao je odličan start, krajnju amo rec normalnu. jutros namontiram malossija i sa ovim rolicama vrti u prazno, los start, krajnja manja nego sa serijskim. Sa 5.5 rolicama perfomanse slicne ko sa serijskim variom i 4.7, uz lošiji start. e sad sta bi triba kupit..koje rolice i mozda federe kvačila, centralni? ako neko ima iskustva da ne bacam novce na kupovanje setova, a i nemam bas vremena za šarafanje. Hvala unaprijed na odgovorima :icon_thumright:
Mikac21:
od 6-6.5 grama rolice ti trebaju ampasovati :icon_thumright:
ivanm:
i zeleni centralni feder..
IceMan:
vidio sam da ljudi stavljaju zeleni sa multivarom i kazu da je mekan dosta, da je najbolja kombinacija 6,1g rolice i ljubicasti centralni?
nikola.dragicevic8:
a oni mali federi na kvačilu? nisam ga skida jos od kako je kupljen motor, pa i ne znam koji su unutra. i recite mi sta znači kad je zvono s unutarnje strane lagano poplavilo, strana prema kvačilu?
Navigacija
[0] Lista Poruka
Idi na punu verziju